Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2018'de büyük sürpriz!

Survivor 2018 sürprizle geldi. Çok yakında TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Survivor 2018'de daha önce yarışan efsane isimler yer alacak.

18.12.2017 15:29

Survivor 2018 bu yıl yine izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışmaların başında gelen Survivor'da bu yıl efsane isimlerin yer alacağı All Star kadrosu yer alacak. Survivor Gönüllüler takımı ile nefesleri kesecek bir mücadeleye girecek olan Survivor All Star kadrosunda heyecanınızı katlayacak isimler yer alacak. Survivor 2018'de kimle yarışacak, Survivor 2018 ne zaman başlayacak tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıtı Acunn.com'da...

Her biri birbirinden iddialı isimlerin yer alacağı Survivor 2018'de izleyiciler doyumsuz bir mücadeleye tanık olacaklar. Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor'da bu yıl deneyimli isimlerle birlikte zorlu bir gönüllüler takımı yer alacak.

Bu yıl diğerlerinden çok farklı!
Her yıl heyecanın giderek arttığı, mücadelenin nefesleri kestiği Survivor'da bu kez efsane isimlerden oluşan All Star kadrosu ile Gönüllüler takımının yarışı izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Survivor 2018'de kimler yarışacak?
Survivor 2018'in All Star kadrosunda Survivor'a damga vuran isimler yer alacak. Survivor All Star kadrosunun karşısında ise bu güçlü ve deneyimli isimlerle mücadele edecek gönüllüler takımı olacak.

İşte Survivor 2018'de yer alacağı kesinleşen isimler:
Survivor 2018 All Star kadrosunda yer alacak olan isimleri Acun Ilıcalı açıkladı. İşte isimleri kesinleşen o isimler:

Adem Kılıççı

Hakan Hatipoğlu

Hilmicem İntepe

Merve Aydın

Murat Ceylan

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Turabi Çamkıran

Survivor 2018 ne zaman başlayacak?
Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor mücadelesi için geri sayım başladı. Yarışacak olan isimlerin bir bir belli olduğu Survivor 2018'de büyük mücadele Şubat ayında başlayacak...

Yorumlar | 0
üye profil