Survivor 2018 başladı! İşte yeni sezonu sürprizleri

Survivor 2018 başladı! İşte yeni sezonu sürprizleri
Yayınlanma Tarihi: 10.02.2018 21:27 | Değiştirme Tarihi: 10.02.2018 21:37

Survivor 2018 heyecanı TV8 ekranlarında başladı. Her yıl büyük sürprizlerin yaşandığı Survivor 2018'de Acun Ilıcalı yine izleyicileri şaşırttı...

Survivor 2018 12. sezonu ile TV8 ekranlarındaki yerini aldı. Acun Ilıcalı'nın muhteşem motor şovu ile başlayan Survivor 2018 sürprizlerle başladı. İlk bölümün büyük sürprizi All Star takımından bir ismin Gönüllüler takımına geçmesi oldu. Acun Ilıcalı Survivor All Star takımında gerginliklerin yaşanmaması adına Hakan Hatipoğlu'nun Gönüllüler takımına geçmesine karar verildiğini açıkladı. Gönüllüler takımında ise kızlar sayısındaki fazlalığın Survivor 2018'in ilk konsetyinde yapılacak oylama ile son bulacağını Gönüllüler takımında bir kız yarışmacının All Star takımına geçeceğini açıkladı.

Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı Survivor 2018 TV8 ekranlarında başladı. Yarışmacıların tek tek ailelerinden ve sevdiklerinden ayrılışları ile ekranlara gelen Survivor 2018'de Acun Ilıcalı motor üzerinde yaptığı şovla parkur alanına geldi.

İlk bölüm sürprizlerle başladı

Survivor 2018'de ilk sürpriz takımlar arasındaki yarışmacı değişimi oldu. All Star takımında Turabi ile daha önce gerginlik yaşayan Hakan Hatipoğlu Gönüllüler takımına geçti. İlk konseyde Gönüllüler takımında yapılacak olan oylama ile kızlar arasında seçilecek bir isim All Star takımına geçecek. Böylece her iki takımda sayılar eşitlenecek.

İkinci sürpriz ise ilk oyunun ödülü oldu. Daha önce ilk mücadelede yarışmacılar barınak için yarışırken bu kez ada için mücadele ettiler. Survivor 2018'de lk oyunun galibi diğer takıma göre daha iyi şartları olan adayı kazanacak. Ayrıca kazanan takımın barınağında yataklar olacak.

İşte değişiklik sonrası takımlar:

All Star takımı:

Adem Kılıççı, Damla Can, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan.

Gönüllüler takımı:

Anıl Berk Baki, Birsen Bekgöz, Cumali Akgül, Ecem Karaağaç, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Gizem Kurtulan, Hakan Hatipoğlu, Marcus, Melih Özkaya, Nevin Yanıt, Ramazan Kalyoncu, Yağmur Banda.