Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2017'yi kim kazandı? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Survivor 2017'yi kim kazandı? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Survivor 2017'yi kazanan isim belli oldu. Aylardır süren zorlu maratonu SMS oylaması sonucunda Ogeday kazandı...

23.06.2017 00:47

Survivor 2017'yi kim kazandı sorusunun yanıtı bu akşam belli oldu. Aylardır süren zorlu maratonda yarışmacılar oyunların yanı sıra ada şartları ile mücadele etti. Birbirinden iddialı sporculardan ve ünlü isimlerden oluşan Survivor 2017 yarışmacıları arasında Kıbrıs finaline Sema, Serhat Akın, Adem ve Ogeday isimlerini yazdırmayı başardı. Adem ile Ogeday arasındaki final heyecanında ise SMS oylamasına göre en fazla oyu alarak şampiyon olan isim Ogeday oldu...

Survivor 2017'nin kazananı kim oldu?
Survivor 2017'nin şampiyonu Ogeday oldu. Survivor 2017'de zorlu sürecin sonunda kazanan isim bu akşam belli oldu. Survivor 2017'de finale adını yazdıran Adem ve Ogeday arasında kazanan Ogeday oldu.

Zorlu oyunların yanı sıra ada şartları ile de mücadele eden Survivor 2017 yarışmacıları isimlerini Kıbrıs finaline yazdırmak için mücadele etti. Sema, Serhat Akın, Adem ve Ogeday'ın Kıbrıs'a gitmeye hak kazandığı Survivor 2017'de finale Adem ve Ogeday çıktı. İkili arasında yapılan SMS oylamasının ardından tüm Survivor'lar arasında en iddialı isimler arasında şampiyon Ogeday oldu....

Yorumlar | 5
üye profil
Ali Gül 1 yıl önce
En fazla galibiyet onda, her hafta birinci olan yine o, aslında oylamaya bile gerek yoktu. Kaldı ki oylamaya çıktığı Adem,e en çok malubiyet tatdıran yine OGEDAY kısaca şampiyonluğu çok hak etti.
mehmet önder 1 yıl önce
tepki oylarının ve tabii bileğinin de hakkıyla ogeday
by_SDY CHANNEL 1 yıl önce
Attığım oya üzüldüm boşa gitti.. Adem'in kazanmasını isterdim ama ogeday kazandı.
WW3 1 yıl önce
Şampiyon Adem gerisi piyon
xyz 1 yıl önce
performansı kötü olan birinin şampiyon olması doğru olmazdı.kızların arkasına sığınarak plan yaparak şampiyon olunmaz.bu balonun burada patlayacağını hesap edemedinmi?