Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017 yeni bölümü ile TV8'de...

Survivor 2017 yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Yeni sezonun ikinci bölümü ile Survivor 2017, 20.00'da TV8 ekranlarında...

22.01.2017 11:08

Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda Serhat, takımın yeteri kadar oyunları kazanma konusunda hırslı olmadığından yakındı. Gönüllüler Takımı'nın alkışlanmasına da anlam veremediğini söyleyen Serhat, düşüncelerini arkadaşları ile paylaştı. Birlikte adada toplantı yapan ve değerlendirmelerde bulunan Ünlüler Takımı'nda Adem ile Serhat arasında tartışma yaşandı. Tartışmayı uzatmak istemeyen İlhan Mansız konuyu kapatmak için müdahalede bulundu. Survivor 2017'de ilk oyunları kaybederek ada yaşamına zorlu bir başlangıç yapan Ünlüler Takımı'nın oyunlardaki performansları merak ediliyor.

Survivor 2017'de ilk dokunulmazlık oyunu!
Survivor 2017 birbirinden güçlü ve hırslı yarışmacılarla başladı. İlk iki oyunda yarışmacılar nasıl zorlu bir maratona girdiklerinin farkına vardı. İlk iki oyunda kaybeden Ünlüler Takımı barakasız ve erzaksız bir sürece girdi. Kendi imkanları ile baraka yapmaya çalışan Ünlüler Takımı erzak oyununda da kaybetti. Bu nedenle Gönüllüler Takımı'ndan daha az erzak alan Ünlüler'de bu durum moralleri bozdu.

Survivor'da ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Zorlu oyunun kazananı konseye rahat bir giriş yapacak. İlk konsey gerginliğini yaşayan takımlar için Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulunacak.

Heyecan dolu yeni bölümü ile Survivor 2017 bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 1
üye profil
Hamdi dilmen 2 yıl önce
Erdi yüzünden izlemiyeceğim gidene kadar