Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2017 yeni bölümde neler yaşanacak? Kıbrıs finali heyecanı...

Survivor 2017 yeni bölümde neler yaşanacak? Kıbrıs finali heyecanı...

Survivor 2017 yeni bölümde yarışmacılar sembol oyununda final oynayacak. Sembol oyununun kazananı Survivor 2017'nin Kıbrıs finaline gitmeyi garantileyecek.

26.05.2017 10:36

Survivor 2017'de büyük heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Zorlu mücadelede yarışmacılar bu güne kadar oynanan sembol oyunlarından aldıkları sembollerin avantajı ile sembol oyununda final mücadelesi verecek. Survivor 2017'de bu akşam oynanacak olan sembol oyununun sonunda kazanan isim Survivor 2017'nin Kıbrıs'taki finaline gitmeyi garantileyecek.

Bu akşam oynanacak olan sembol oyununda Ünlüler takımından İlhan Mansız, Serhat Akın, Sema, Furkan, Adem ve Sabriye mücadele edecek. Gönüllüler takımında ise Ogeday, Berna, Gökhan ve Elif Kıbrıs finali için sembol oyununda yarışacak. Kazanan isim Kıbrıs finaline kadar olan dönemde elemelerde dokunulmazlığı da elde etmiş olacak.

#surpuan#

Survivor 2017'de büyük oylama için geri sayım başladı!
Survivor 2017'de finale adım adım yaklaşılıyor. Survivor 2017'de geriye kalan isimler büyük final öncesi genel oylamaya çıkacak. Bu hafta cumartesi ve pazar günü yapılacak olan genel SMS oylamasına göre oluşacak sıralama Kıbrıs finaline kadar geçerli olacak. Buna göre bu hafta alınan oylara göre elemeler gerçekleşecek ve Kıbrıs finaline kalan isimler bu oylamaya göre belli olacak.

Yorumlar | 1
üye profil
Barış özgür 10 ay önce
Sabriye gitmesi gerekirken furkan a yazık oldu