Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017'ye kim veda edecek?

Survivor'da büyük gün! 4 eleme adayından bir isimin Survivor hayatı bugün son bulacak. Halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı hayallerine veda edecek. İşte detaylar...

07.02.2017 18:11

Survivor 2017'de bu akşam bir eleme heyecanı daha yaşanacak. Potada olan 4 yarışmacıdan en az oy desteği gören yarışmacı Survivor'a veda edecek.

Survivor'da kimler eleme adayı?
Bu hafta Survivor 2017'de 2 ünlü 2 de gönüllü var. Ünlüler'in kendi aralarında gerçekleştirdiği konseyde Sabriye ismi en çok yazılan yarışmacı olunca eleme adayı olarak belirlenmişti. Dokunulmazlık kolyesinin sahibi Sedat ise eleme adayı olarak Adem'i işaret etmişti. Gönüllüler Takımı'ndaki eleme adayları ise Erdi ve Denisa olmuştu.

Survivor'a kim veda edecek?
Potadaki Adem, Sabriye, Erdi ve Denisa isimlerinden biri bu akşam Dominik'e veda edecek. SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacının Survivor hayalleri son bulacak. Survivor'ın 20:00'da başlayacak yeni bölümünde Acun Ilıcalı, elenen yarışmacıyı açıklayacak.

Survivor bu akşam TV8'de!
Heyecanla beklenen Survivor yarışmasının yeni bölümüne çok az bir süre kaldı. Bir kişinin adaya veda edeceği Survivor'ın yeni bölümü bu akşam 20:00'da TV8'de! Survivor'ın yeni bölüm tanıtımını izlemek için burayı tıklayınız!

Yorumlar | 4
üye profil
Metin Güğümcüoğlu 2 yıl önce
Kim veda edecekrn
MUSTAFA BÜLBÜL 2 yıl önce
ERDİNİN BİRAN ÖNCE ELENMESİ LAZIM
mustafa 2 yıl önce
FUTBOL OYUN LARINDA SENCE HANGİ TAKIM DAHA AVATAJLI OLUR
Irem altuntas 2 yıl önce
Denisa elensin