Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017 yarışmacılarını en çok o zorlayacak!

Survivor 2017 cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Nefes kesecek mücadelede Survivor 2017 yarışmacılarını en çok ada şartları zorlayacak...

19.01.2017 11:55

Survivor 2017, Dominik Cumhuriyeti'nde ekranlara gelecek. Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor 2017'de yarışmacılar kendi aralarındaki mücadelenin yanı sıra bir de ada şartları ile mücadele edecek. Survivor 2017 yarışmacıları Dominik Cumhuriyeti'nde nasıl bir iklimle mücadele edecek ada koşulları nasıl olacak merak ettikleriniz haberimizde...

Dominik Cumhuriyeti'nin tarihi:
Dominik Cumhuriyeti, Karayiplerdeki Hispanyola adasında yer alan bir ülkedir. Hispanyola, Porto Riko'nun batısında, Küba ve Jamaika'nın doğusunda yer alır. Venezuela ile deniz sınırı vardır. Adanın batı kısmında Haiti bulunur. Dominik Cumhuriyeti ile Dominika karıştırılmamalıdır.

Survivor 2017 ne zaman

Dominik Cumhuriyeti Avrupalıların Amerika kıtalarında ilk oluşturdukları yerleşimdir. Başkenti, Santo Domingo da Amerika'lardaki ilk sömürge başkenti olarak karşımıza çıkar. Bağımsızlığının büyük bir bölümünde ülkede siyasi buhran yaşanmış, halkı temsil etmeyen ve baskıcı pek çok hükümet tarafından idare edilmiştir. 1961'de diktatör Rafael Leonidas Trujillo Molina'nın ölümünden sonra Dominik Cumhuriyeti temsili demokrasiye geçmiştir.

Dominik Cumhuriyeti'nin iklimi:
Survivor 2017'nin çekileceği yer olan Dominik Cumhuriyeti'nde tropik bir iklimi görülür. Ülkede Ağustos ayı bunaltıcı şekilde sıcak olur. Ülkede iki yağmurlu mevsim vardır, Ekim’den Mayıs’a kadar kuzey kıyıları, Mayıs’tan Ekim’e kadar güney kıyıları yağmurlu olur. Bu yağmurlar, sadece serinletici etkilidir ve yarım gün sürer. Haziran-Eylül ayları kasırga mevsimidir. Buna göre Survivor 2017 yarışmacıları en çok yağmurla mücadele edecekler.

Survivor 2017 nerede çekilecek

Survivor 2017 yarışmacıları adada yoğun yağmur ormanları ve başka hiçbir yerde bulunmayan 1500 türü kapsayan çeşitli bitki örtüsü ile iç içe yaşayacaklar.

Survivor 2017'de kimler yer alacak?
Survivor 2017'de her biri birbirinden iddialı 24 isim mücadele edecek. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı'nın mücadelesi haftalar sürecek. Zorlu mücadelenin sonunda yalnızca bir kişi şampiyon olacak. İşte Survivor 2017'nin şampiyon adayları...

survivor

Survivor Ünlüler Takımı:
Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor.

survivor 2017 kimler var

Survivor Gönüllüler Takımı:
Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor.

survivor 2017 yarışmacıları

Survivor 2017 ne zaman başlayacak?
Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü 20.00'da TV8'de ekranlara gelecek.

Survivor 2017 ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz...

Yorumlar | 0
üye profil