Survivor 2017 Ünlüler Takımı çok iddialı!

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2017 20:55
Değiştirme Tarihi: 05.01.2017 11:28

Survivor 2017 ateşi yandı! Bir yandan izleyiciler Survivor 2017 için sabırsızlanırken diğer yandan da Ünlüler Takımı yarışmacıları iddialarını dile getirmeye başladı.

Televizyonların en çok izlenen yarışma programı Survivor için geri sayım başladı. Türkiye'nin binlerce kilometre uzağında bir adada çekilen Survivor'da yarışacak isimler belli oldu. Benzersiz yarışmada yaşam savaşı verecek Ünlüler Takımı'nın gözü kara isimleri iddialarını dile getirdi. İşte Suvivor 2017'de ekranlarda olacak yarışmacıların kendilerine has Survivor 2017 sözleri...

İşte Survivor 2017'nin Ünlüler Takımı

İhan Mansız: Kazanmak için savaşmak gerek, savaşmak için savaşçı olmak gerek..." (İlhan Mansız'ı yakından tanımak için tıkyaınız)

Adem Kılıççı: "Hayat bir boks maçı gibidir. Yenilgiyi düştüğünde değil, kalkamadığında yaşarsın! Şimdi yeni bir savaş başlıyor..." (Adem Kılıkçı'yı yakından tanımak için tıklayınız)

Serhat Akın: "Gönüllülerin gönlünde taht kurmaya gidiyorum.İsteseler de istemeseler de..." (Serhat Akın'ı yakından tanımak için tıklayınız)

Berna Öztürk: "En güçlü ben olmayabilirim; ama en iyisini ben yaparım..." (Berna Öztürk'ü yakından tanımak için tıklayınız)

Sedat Kapurtu: "Kim daha çılgın göreceğiz! Ben mi Survivor mı? Çıldırtırım, çıltırtacağım..." (Sedat Kapurtu'yu yakından tanımak için tıklayınız)

Furkan Kızılay: "Bu sene çok farklı bir Survivor olacak. Gönüllüler duymasın!" (Furkan Kızılay'ı yakından tanımak için tıkalyınız)

Seda Demir: "Kendine güvenmek insanın en büyük zaferidir! Neden olmasın..." (Seda Demir'i yakından tanımak için tıklayınız)

Tarık Mengüç: "Survivor'a savaşmaya gidiyorum. Güç demek Mengüç demek. Güç bende artık!" (Tarık Mengüç'ü yakından tanımak için tıklayınız)

Sema Apak: "Ben rakiplerimi düşünmem! Onlar beni düşünsün..." (Sema Apak'ı yakından tanımak için tıklayınız)

Pınar Saka: "Kazanmak için ne mi yaparım? Hayal bile edemezsiniz!" (Pınar Saka'yı yakından tanımak için tıklayınız)

Şahika Ercümen: "Benim için zafer, derinliklerden geçer! Bu sefer nefesimi Survivor için tutacağım..." (Şahika Ercümen'i yakından tanımak için tıklayınız)

Sabriye Şengül: "Survivor'ın kadın bir savaşçıya ihtiyacı vardı! İşte ben geldim..." (Sabriye Şengül'ü yakından tanımak için tıklayınız)

Survivor 2017 21 Ocak'ta TV8'de

Survivor 2017'nin başlama tarihi belli oldu! 21 Ocak Cumartesi günü yeni sezona merhaba diyecek Survivor 2017 saat 20:00'da TV8'de!

Survivor 2017'ye daha yakın olun!

Unutmayın! Survivor 2017'de olup biten her şey ve çok özel görüntüler sosyal medyada sizlerle olacak! Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek Dominik Cumhuriyeti'ndeki yaşam savaşına daha yakından tanık olabilirsiniz! Tüm bunlar için aşağıdaki linkleri tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip altına alabilirsiniz...

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Acunn.com hizmetinizde!

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber ve eğlence sitesi acunn.com'u takipte kalarak TV8'de ekranlara gelen yarışma programlarının özet ve tüm bölüm görüntülerini ilk izleyenlerden olabilirsiniz! Aşağıdaki linkleri tıklayarak acunn.com'un sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz...

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!

Acunn.com parmaklarınızın ucunda

İnternet sitemize mobil uygulamamızı telefonunuza indirerek ulaşabilirsiniz.

acunn.com mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız...