Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2017 puan durumu son durum

Survivor 2017 puan durumu son durum

Survivor 2017'de zorlu mücadele hız kesmeden devam ediyor. İşte nefes kesen mücadelelerin ardından oluşan son puan durumu...

21.02.2017 23:18

Survivor 2017 bir çok yenilikle başladı. Bu yeniliklerden biri de puan hesaplamasında gerçekleşti. Önceki yıllardan farklı olarak kaybedilen oyunlarda puan düşürülmesi gerçekleşen yeni puan tablosunda yarışmacılar zirve için de kendi aralarında bir mücadele içine giriyor. Peki Survivor 2017'de puan sıralaması nasıl yapılıyor?

Haber ile ilgili metin girin!.

Puan Sıralaması Kuralları

* Birebir oyunlarda kazanan 3 puan alacaktır. Oyunu kaybeden ise 1 puan kaybedecektir.

* İkişer kişilik oyunlarda kazanan iki yarışmacı 2’şer puan alacaktır.

* Grup oyunlarında atıcı 2 puan alacaktır.

* Bayrak oyunlarında kazananlar 3 puan alacaktır.

* Aynı puanda olan yarışmacıların sıralamasında, oynadığı oyun sayısı daha az olup daha az mağlubiyet alan üstte oluyor.

* YKB sembol oyunlarında; sembolü kazanan yarışmacılara 2'şer galibiyet, 6'şar puan; finalistlere 1'er galibiyet, 3'er puan verilecektir. Diğer yarışmacılara 1'er mağlubiyet verilecektir.

* Grup oyunlarında; kazanan takımdan yarışmacılara 1 galibiyet ile 1'er puan verilecek, kaybeden gruptaki yarışmacılara 1 mağlubiyet verilecektir.

Yorumlar | 4
üye profil
recep 2 yıl önce
denisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeşkeelenmeseydirn
Ayşe erdem 2 yıl önce
Berna adem için söyledikleri nefret söylemi. Şiddetle kınıyorum Acun bey de kınamalı
Tülin altınok 2 yıl önce
Heyecanla izlediğimiz program,her gün tekrarları dahi izliyorum,ne olur perşembe akşamına bölüm koymayın,o akşam kanal d de vatanım sensin var lütfen
Aytaç Pekmez 2 yıl önce
Acun bey TV de adalardaki yaşamları çok az görüyoruz.daha önce onların oynadıkları oyunlar balık tutmaları vb.kısacası survivor hayatını halk olarak merak ediyoruz.