Survivor 2017'nin özet bölümleri sadece acunn.com'da!

Survivor 2017'nin özet bölümleri sadece acunn.com'da!
Yayınlanma Tarihi: 09.05.2017 11:53 | Değiştirme Tarihi: 09.05.2017 16:56

Her sezon izlenme rekorları kıran Survivor'ın bu sezonki kaçırdığınız ve yeniden izlemek istediğiniz özet bölümleri sitemizde...

Survivor 2017 heyecanı TV8 ekranlarında devam ediyor. Yayınlanmaya başlandığı ilk günden bu yana geniş izleyici kitlelerine hitap eden yarışma programı Survivor'a olan ilgi gün geçtikçe biraz daha artıyor. Survivor'a daha fazla yakın olmak isteyen izleyicilerimize acunn.com yanıt veriyor. Dünyanın en zor yarışma programı olarak nitelendirilen Survivor'ın bu sezonki tüm özet görüntüleri sadece acunn.com'da! Survivor 2017'nin kaçırdığınız ve yeniden izlemek istediğiniz tüm bölümlerine sadece bir tıkla erişebilrsiniz!

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2017'nin TV'de yayınlanmayan görüntüleri acunn.com'da!

Acunn.com'un Survivor izleyicilerine sunduğu ayrıcalıklar bitmek bilmiyor. Dominik'ten tarafımıza ulaştırılan ve TV'de olmayan görüntüler günlük olarak acunn.com'da yayınlanıyor. Sitemizi takipte kalarak hem TV'de yayınlanmayan hem de sadece acunn.com misafirlerinin hizmetine sunulan Survivor 2017 videolarını herkesten önce izleyebilirsiniz. Survivor 2017'nin TV'de olmayan görüntülerine ulaşmak için aşağıdaki görseli tıklamanız yeterli olacaktır!

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor yarışmacılarının son puan durumlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz!