Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017 ne zaman başlayacak?

Survivor 2017 için geri sayım başladı. Merakla beklenen Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi günü 20.00'da ilk bölümü ile ekranlardaki yerini alacak.

17.01.2017 14:52

Survivor 2017 cumartesi günü TV8 ekranlarında başlıyor. Heyecan dolu mücadelede birbirinden iddialı isimler Survivor 2017 şampiyonu olmak için mücadele edecek. Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı, zorlu ada şartlarının yanı sıra oyun parkurlarında kıran kırana bir mücadelenin içine girecek. Sporcu ağırlıklı kadrosu ile dikkat çeken Survivor 2017, izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Her biri şampiyon adayı olan isimlerden oluşan Survivor 2017'nin Ünlüler Takımı'nda A Milli Futbol takımının eski yıldızları İlhan Mansız ve Serhat Akın, Dünya Serbest Dalış rekortmeni Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, oyuncu Furkan Kızılay, şarkıcı Çılgın Sedat (Kapurtu), milli boksör Adem Kılıçcı, şarkıcı Tarık Mengüç, oyuncu Seda Demir, Dünya Kick Boks Şampiyonu Sabriye Şengül ve milli atletlerimiz Sema Apak ile Pınar Saka yer alıyor.

Gönüllüler Takımı ise oldukça iddialı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bana göre şimdiye kadarki en güçlü Gönüllüler Takımı" ifadelerine yer verirken, izleyiciler ise merakla Gönüllüler Takımı'nın ortaya koyacağı performansı bekliyor. Survivor 2017 Gönüllüler Takımı kadrosuna dahil olan yarışmacılar şu şekilde: Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Yiğit İzik, BurçakTuncer, Erdi Ünver ve Berna Keklikler.

Zorlu mücadelede 24 savaşçı
Dünyanın en zorlu yarışmacı olarak kabul edilen ve her yıl milyonları ekran başına kilitleyen Survivor, Dominik Cumhuriyeri'nde çekilecek. Birbirinden iddialı 24 ismin yer alacağı Survivor 2017'de her iki takım 12 kişiden oluşacak. Adadaki yaşantıları ve oyunlardaki performansları ile kendini gösterecek olan yarışmacıların kaderini SMS oylamaları ile izleyiciler belirleyecek. Adada arkadaşlarının seçimi ile eleme adayı olacak olan isimler SMS oylamasında aldıkları oylara göre elenerek adaya veda edecek.

Survivor 2017'de milli sporcu çıkarması
Survivor 2017 önceki sezonları aratmayacak bir mücadeleye sahne olacak. Milli sporcu sayısı ile dikkat çeken Survivor 2017'de parkurlarda yaşanacak mücadele merak konusu.

Survivor 2017 ne zaman başlayacak?
Heyecanla beklenen Survivor 2017 21 Ocak Cumartesi günü 20.00'da ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunları ile performanslarını sergileyecek olan yarışmacıların tüm mücadeleleri TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sayfasından takip edilebilecek.

Yorumlar | 0
üye profil