Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017 'kim elendi' sorusu yanıt buluyor!

Survivor 2017 'kim elendi' sorusu bu akşam yanıtını bulacak. Merakla beklenen SMS sonuçları yeni bölümde açıklanacak ve adaya veda edecek ilk isim belli olacak.

24.01.2017 09:02

Survivor 2017'de ilk eleme heyecanı bu akşam yaşanacak. Oynanan iki dokunulmazlık oyununda da Ünlüler Takımı'na yenilen Gönüllüler Takımı, konseylerde 4 eleme adayı çıkardı. İlk dokunulmazlık oyununun ardından yapılan konseyde Erdi ve Fulya eleme adayı olurken bireysel dokunulmazlık oyununun galibi ise Volkan oldu.

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı'nda ikinci dokunulmazlık oyununun ardından ise Berna ve Eser elenme adayı olarak potaya girdi. İkindi dokunulmazlık oyunun ardından oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda ise kazanan isim Ogeday oldu.

Survivor'da kim elendi sorusu ne zaman yanıt bulacak?
Survivor 2017'de elenen isim bu akşam yapılacak olan konseyde SMS oylamasının sonuçlarına göre belli olacak. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Survivor 2017'de ilk elemenin ardından bir isim erken veda ile arkadaşlarından ve adadan ayrılmak zorunda kalacak.

Survivor yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 5
üye profil
Ezgi 2 yıl önce
Denisa gitmemeli
yusuf çelik 2 yıl önce
bence denisa gitsin
ayşan 2 yıl önce
peynir yermisin
ali aras 2 yıl önce
Fulyaya yazik oldu güclü halkaydi denisanin gitmesi lazimdi yazik
Selçuk Oğuz 2 yıl önce
Ben Biliyorum SMS Sonuçlarınırn1 - ESER 2 - ERDİ 3 - BERNA 4 - FULYA - OYLAR - ESER 12 BİN rnERDİ 8 BİN BERNA 7 BİN FULYA BİN ( #Jaguar Eser )