Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2017 kim elendi? İşte haftanın eleme adayları

Survivor 2017 kim elendi? İşte haftanın eleme adayları

Survivor 2017'de kim elendi sorusu yanıtını arıyor. Survivor 2017'de eleme adayı olan isimler ve tüm merak ettikleriniz haberimizde...

06.03.2017 11:03

Survivor 2017'de kim elendi sorusu yarın cevabını bulacak. Survivor 2017'de eleme öncesi Ünlüler adasında dengeler bozuldu. İki dokunulmazlık oyunundanda yenik ayrılan Ünlüler dört eleme adayı belirledi. İlk dokunulmazlık oyunu sonrasında Sabriye ve Adem eleme adayı olarak gösterildi. Suların durulmadığı ve tartışmaların yaşandığı Survivor Ünlüler takımı ikinci dokunulmazlık oyunundanda yenilgi aldı.

İlk dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyin ardından yaşanan tartışmaların sonrasında kaybedilen ikinci dokunulmazlığin ardından Tarık ve Sedat eleme adayı olmak istedi. Ünlüler takımında bu isteğin ardından Tarık ve Sedat son iki eleme adayı oldu. Yapılacak olan SMS oylamasına göre 4 isimden biri adaya veda edecek. Böylece tartışmanın merkezindeki isimler halk oylamasında bir kez daha yüzleşecekler.

Survivor yeni bölümde neler yaşanacak?
Suların durulmadığı Survivor 2017 Ünlüler adasında yarışmacılar tartışmaların gölgesinde ödül oyununa çıkacak. Son 6 oyunda galibiyet alamayan ve ciddi moral bozukluğu yaşayan Ünlüler ödül oyununu kazanarak kötü gidişe son vermek istiyor. Gruplaşmanın keskinleştiği Ünlüler takımının karşısında ise Gökhan'ın rahatsızlığı sonrası bir araya gelen ve oyunlarda birlikte olmayı başaran bir Gönüllüler takımı var.

Nefesleri kesecek ödül oyunu ile Survivor 2017 bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil