Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017 için geri sayım başladı

Survivor 2017'nin yayınlanacağı tarih belli oldu. Yarışacak isimlerin bir bir açıklandığı Survivor 2017 ile ilgili merak ettiğiniz detaylar...

28.12.2016 11:57

Survivor 2017 yeni sezon ilk bölümünün tarihi belli oldu. Survivor 2017 mücadelesi 21 Ocak Cumartesi günü 20.00'da ekranlara gelecek. Her bölümü ile reyting sıralamasında ilk sırada yer alan Survivor 2017, için geri sayım başladı. Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor 2017'nin yarışmacıları da belli olmaya başladı.

İlk isim Furkan Kızılay...
Bir dönem ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın'ın Emre'sine hayat veren Furkan Kızılay Survivor 2017'de yer alacak ilk isim oldu. Çocuklar Duymasın dizisindeki Emre (Havuç) karakteri ile milyonlar tarafından tanınan Furkan Kızılay Survivor 2017'de Survivor olmak için mücadele edecek.

Yeşil sahaların efsanesi Survivor 2017'de...
Beşiktaş'ta ve A Milli Takım''da sayısız başarıya ulaşan İlhan Mansız, Survivor 2017 kadrosuna ismini yazdıran bir diğer isim oldu. Futbol hayatına nokta koyduktan sonra dans ve oyunculukla ilgilenen İlhan Mansız, bu alanlarda da ne kadar yetenekli olduğunu ispat etti. İlhan Mansız şimdi de Survivor 2017'de kendini gösterecek.

Survivor 2016 şampiyonu kim oldu
İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor'da geçen yıl şampiyon olan isim Avatar Atakan oldu. Hırsıyla, performansıyla ve ada yaşantısıyla finale kadar çıkmayı başaran Atakan Arslan, Serkay Tütüncü ile girdiği SMS oylamasından şampiyon olarak çıktı.

Survivor 2017'ye hazır mısınız?
Kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başlayan Survivor 2017'de yine heyecan ve rekabeti hissedeceksiniz. Onlar adada hayatta kalım savaşı verirken, sizler de ekranlarınız başında bu büyük heyecana ortak olacaksınız. Survivor 2017 çok yakında TV8'de...

Survivor 2017'de olup biten gelişmeleri ilk öğrenenlerden olmak istiyorsanız acunn.com'u takipte kalın. Türkiye'nin eşsiz yarışma programı Survivor'ın sosyal medya hesaplarının birer takipçisi olarak da Survivor 2017'yi daha yakından takip edebilirsiniz.

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Ayrıca TV8'de yayınlanan yarışma programları, Türkiye - Dünya gündeminde olup bitenler ve daha fazlası için acunn.com'un sosyal medya hesaplarını takip altına alabilirsiniz.

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!

Yorumlar | 0
üye profil