Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017 heyecanı! Dev mücadele başlıyor...

Survivor 2017 heyecanı başlıyor. Dünyanın en zorlu yarışması Survivor 2017 bu yıl yine nefesleri kesecek...

19.01.2017 11:40

Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. Her yıl heyecanla beklenen Survivor 2017'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu sevenlerini heyecanlandırdı. 12 Milli sporcunun yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programını TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Büyük heyecan için geri sayım başladı. İddialı isimlerin yer aldığı Ünlüler ve Gönüllüler takımları dev mücadeleye ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak.

Survivor Ünlüler Takımı'nda kimler var?
Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor.

Survivor Gönüllüler Takımı'nda kimler var?
Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor.

Survivor 2017 ne zaman başlayacak?
Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü 20.00'da TV8'de ekranlara gelecek.

Yorumlar | 0
üye profil