Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017'de oyun kuralları değişti!

Survivor 2017 birçok yenilikle birlikte başladı. En zorlu Survivor sezonu olacak olan Survivor 2017'de yarışmacıları neler bekliyor? Detaylar haberimizde...

22.01.2017 11:47

Survivor 2017 başladı. Heyecan dolu yarışmanın ilk bölümünde Acun Ilıcalı yarışmacıları bekleyen zorlukları ve Survivor'ın yeni kurallarını açıkladı. Survivor 2017'nin diğer sezonlardan çok daha zor ve uzun olacağını belirten Acun Ilıcalı, yeni oyun kurallarını da paylaştı.

Survivor oyun kuralları değişti
Survivor 2017'de yarışmacılar artık oyunları iki aşamalı olarak oynayacak. Her iki aşama da 5'te bitecek. 5'e ilk ulaşan takım 1 puan alacak. İkinci aşamada ilk aşamanın galibi olan takım yine 5'e ulaşırsa oyunun kazananı olacak. Eğer eşitlik sağlanırsa, oyunun galibinin en iyilerin çıkacağı son bir oyun belirleyecek.

Survivor 2017'de değişiklik
Acun Ilıcalı, Survivor 2017'de değişikliğe gidildiğini açıkladı. Survivor tarihinde ilk defa ceza oyunlarının olacağını belirten Acun Ilıcalı, "Bırakın bir şey kazanmayı bu oyunları kaybeden zaman içerisinde ne kaybedeceğini öğrenecek" dedi. Ceza oyunlarının ayrı bir gerilim olacağının altını çizen Ilıcalı, "Kazanmaya değil, bu sefer kaybetmemeye de oynayacaksınız" dedi. Ilıcalı, oyun süresinin değişmediğini de söyledi. Ayrıca şartların daha da zor olacağını vurgulayan Ilıcalı, iyi habere geçince de şunları belirtti: "İyi haberi veriyorum şimdi. Kesinlikle mükemmel bir sezon olacak. Bu iyi haber seyircilerimiz ve bizim için iyi haber ama sizin içinde iyi haber aslında. Bu sene unutlmayacak bir Survivor'ı hep beraber yaşayacağız"

Yorumlar | 0
üye profil