Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2017'de kim elenecek? İşte eleme adayları

Survivor 2017'de kim elenecek? İşte eleme adayları

Survivor 2017'de eleme potasına giren isimler belli oldu. Survivor 2017'de eleme adayı olan isimler ve tüm detaylar haberimizde...

20.02.2017 11:13

Survivor 2017'de eleme adayı olan isimler belli oldu. bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler, eleme adayı olarak 4 ismi belirledi. Yapılan ilk konseyde Sabriye ve Sedat eleme adayı oldu. İkici konseyde ise Berna ve Şahika eleme potasına giren diğer iki isim olarak belirlendi. Böylece, Sabriye, Sedat, Şahika ve Berna eleme adayı oldu.

Survivor 2017 Performans Sıralaması:

SIRAYARIŞMACI ADIOYUN ADEDİGALİBİYETMAĞLUBİYETPUANPERFORMANS
1Adem Kılıççı482288.5193.50.00
2Nagihan Karadere422.5267.5155.00.00
3Turabi Çamkıran290166.5123.50.00
4Damla Can347.5191.5156.00.00
5Hilmicem İntepe474251.5222.50.00
6Ümit Karan300157.5142.50.00
7Anıl Berk Baki507.5264.5243.00.00
8Sema Aydemir352182.0170.00.00
9Mustafa Kemal Kurt288.5143.5145.00.00
10Hakan Hatipoğlu381.5185.5196.00.00
11Funda Alkayış10952.057.00.00
12Merve Aydın292.5137.5155.00.00
13Birsen Bekgöz19590.5104.50.00
14Ramazan Kalyoncu8337.046.00.00
15Yağmur Banda20889.5118.50.00
16Sahra Işık130.556.574.00.00
17Yiğit Dikmen98.542.056.50.00
18Berna Canbeldek48.521.027.50.00
19Elif Şadoğlu118.547.071.50.00
20Nevin Yanıt81.532.549.00.00
21Melih Özkaya4618.028.00.00
22Murat Ceylan336121.5214.50.00
23Marcus145.09.00.00
24Cumali Akgül9432.561.50.00
25Batuhan Buğra Eruygun279.018.00.00
26Nihat Doğan32.510.522.00.00
27Gizem Kurtulan16.55.011.50.00
28Ecem Karaağaç8.52.56.00.00
29Emre Durak10.52.58.00.00
30Berrin İpek Yaşar30.54.026.50.00
31Gamze Aksu30.03.00.00

Survivor 2017'de kim elendi?
Survivor 2017'de kim elendi sorusunun yanıtı, yarın akşam gerçekleşecek olan konseyde SMS oylamasının sonucuna göre belli olacak. SMS oylamasından en az oyu alan isim, Survivor 2017'ye veda edecek.

Sadin 'baba' oldu!
Survivor 2017'de oyun öncesi Acun Ilıcalı, Sadin'e mutlu bir haber verdi. Survivor 2017'ye geldiğinde eşiyle bebek beklediğini söyleyen Sadin'in eşinin doğum yaptığı haberi, Sadin'e duygu dolu anlar yaşattı. Sadin, mutlu haberi aldığında gözyaşlarına boğuldu.

Eser'in yerine Bulut geldi...
Survivor'da Eser West'in yarışmadan ayrıldığı haberi şok etkisi yaratmıştı. İkinci şoku ise özellikle Erdi ve Berna yaşadı. Göz6 evinin ikinci finalisti Bulut, Eser West'in yerine gelen isim oldu. Böylece, Göz6 evinden Survivor 2017'ye gelen üçüncü isim Bulut oldu.

Yorumlar | 1
üye profil
111 2 yıl önce
Furkan Kızılay