Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017'de kim elendi?

Survivor 2017'de elenen isim belli oldu. Seda, Sadin, Denisa ve Sabriye'nin elenme adayı olduğu Survivor 2017'de elenen isim açıklandı.

31.01.2017 23:28

Survivor 2017'de son hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından her iki takımda da ikişer isim elenme adayı oldu. İlk dokunulmazlık oyununda Gönüllüler Takımı kaybetti ve Gönüllüler'den Sadin ve Denisa elenme adayı oldu. İkinci oyunda ise Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler oldu. Ünlüler Takımı'nda ise Seda ve Sabriye elenme adayı oldu.

SMS oylaması sonucu açıklandı
Survivor son bölümde gerçekleşen konseyde elenen isim belli oldu. SMS oylamasına çıkan Seda, Sadin, Denisa ve Sabriye arasında yapılan oylamanın sonunda en az oyu alarak adaya veda eden isim Seda oldu. Böyle elenmek istemediğini ve yanlış anladığını dile getiren Seda, Survivor 2017'ye veda eden son isim oldu.

SIRAYARIŞMACI ADIOYUN ADEDİGALİBİYETMAĞLUBİYETPUANPERFORMANS
1Adem Kılıççı482288.5193.50.00
2Nagihan Karadere422.5267.5155.00.00
3Turabi Çamkıran290166.5123.50.00
4Damla Can347.5191.5156.00.00
5Hilmicem İntepe474251.5222.50.00
6Ümit Karan300157.5142.50.00
7Anıl Berk Baki507.5264.5243.00.00
8Sema Aydemir352182.0170.00.00
9Mustafa Kemal Kurt288.5143.5145.00.00
10Hakan Hatipoğlu381.5185.5196.00.00
11Funda Alkayış10952.057.00.00
12Merve Aydın292.5137.5155.00.00
13Birsen Bekgöz19590.5104.50.00
14Ramazan Kalyoncu8337.046.00.00
15Yağmur Banda20889.5118.50.00
16Sahra Işık130.556.574.00.00
17Yiğit Dikmen98.542.056.50.00
18Berna Canbeldek48.521.027.50.00
19Elif Şadoğlu118.547.071.50.00
20Nevin Yanıt81.532.549.00.00
21Melih Özkaya4618.028.00.00
22Murat Ceylan336121.5214.50.00
23Marcus145.09.00.00
24Cumali Akgül9432.561.50.00
25Batuhan Buğra Eruygun279.018.00.00
26Nihat Doğan32.510.522.00.00
27Gizem Kurtulan16.55.011.50.00
28Ecem Karaağaç8.52.56.00.00
29Emre Durak10.52.58.00.00
30Berrin İpek Yaşar30.54.026.50.00
31Gamze Aksu30.03.00.00

Yorumlar | 1
üye profil
AZRA İPEK YILDIRIM 2 yıl önce
ACCUN ABİ SENI COOOK SEVIYORUM ALLAHA EMANET OLASIN ABICIMM...... :)