Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017'de kim elendi?

Survivor 2017'de ilk eleme gerçekleşti. Dokunulmazlık oyunlarında aldıkları yenilgilerin ardından Gönüllüler Takımı'ndan bir isim SMS oylaması ile adaya veda etti.

25.01.2017 10:29

Survivor 2017'de ilk eleme dün akşam ekranlara gelecen son bölümde gerçekleşti. Ekranların en çok sevilen ve en çok izlenen yarışması Survivor 2017'de ilk eleme gerçekleşti. Survivor 2017'nin ilk dokunulmazlık oyunları bu hafta oynandı. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan takım Survivor Ünlüler Takımı oldu. Alınan bu galibiyetin ardından Gönüllüler Takımı ise eleme adaylarını belirlemek için konseye gitti. İlk konseyde Survivor Fulya ve Survivor Erdi eleme adayı oldu.

Adada oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda da Gönüllüler Takımı yenilince, Gönüllüler iki eleme adayı daha çıkardı. Yeniden konseye giden Gönüllüler bu kez Survivor Berna ve Survivor Eser'i eleme adayı olarak potaya soktu.

Survivor 2017'den kim elendi?
Survivor'da eleme potasına giren Eser, Erdi, Fulya ve Berna arasında yapılan SMS oylamasının ardından adaya veda edecek olan isim belli oldu. SMS oylamasında en az oyu alarak adaya veda eden isim Fulya oldu.

Survivor Fulya ne dedi?
Survivor 2017 hayalleri gerçek olan ancak beklenmedik çekilde ilk elemede adaya veda etmek zorunda kalan Survivor Fulya, arkadaşlarına sitem etti. Elendiğini öğrendikten sonra konuşmakta zorlanan ve gözyaşlarına engel olamayan Fulya, kimsenin hiç bir zaman hakkını yemediğini söyleyerek ismini söyleyen Volkan'a ve karşısına güçlü aday çıkaran Ogeday'a hakkını helal etmediğini söyledi. Gönüllüler Takımı'nın kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen Fulya, takımın bu durumdan çok pişman olacağını söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil