Survivor 2017'de ipler koptu! Ünlüler dağıldı...

Survivor 2017'de ipler koptu! Ünlüler dağıldı...

Survivor 2017 yeni bölümde Ünlüler takımındaki ayrılıklar büyüyor. Dokunulmazlık oyununun ardından yapılan oylamalar takımdaki dengeleri bozdu.

Survivor 2017 yeni bölümde Ünlüler takımında sular durulmuyor. Son iki dokunulmazlık oyununu kaybeden ve dört eleme adayı çıkaran Ünlüler takımında gerilim artıyor. İlk dokunulmazlık oyununda eleme adayı olarak seçilen Sabriye ve Adem'in ardından yaşananlar üzerine alışılagelmişin dışına çıkan Tarık ve Sedat arkadaşlarından eleme adayı olarak gösterilmek istediler. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımında istekleri üzerine Tarık ve Sadat son iki eleme adayı olarak belirlendi.

Dört eleme adayının belirlendiği Survivor Ünlüler takımı, son oynadıkları 6 oyunu kaybettiler. Yaşanan moral bozukluğuna son vermek isteyen Ünlüler ödül oyununu kazanarak kötü gidişe dur demek istiyor. Zorlu bir ödül oyunu oynayacak olan yarışmacılar izleyenlerin nefesini kesecek.

Survivor 2017, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de...

Görüntülenme : 806 Yayınlanma Tarihi: 06/03/2017 10:10:02

Haber Yorumları (2)

500
  • handan vural
    7 ay önce
    yeter artık adem!!!!! kendini zorla soyutluyorsun ..... oranın huzurunu bozup sürekli kavga çıkartıyorsun
  • Neşe ÖZGÜN
    7 ay önce
    Ademi tutuyorum ama Sabriye ve Şahikanın gitmesi lazım ilerideki oyunlarda Ademin ilerlemesine engel olucaklar.Akşam Sabriyeye çok kızdım çünkü boksör biri bu oyunu nasıl kazanamaz.Ünlüler takımında tek oyun oynayamayan insan hala oy istiyor

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin