Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2017'de ilk kez: Ceza oyunu...

Survivor 2017'de ilk kez: Ceza oyunu...

Survivor 2017'de ilk yaşanacak. Yeni bölümüyle bu akşam ekranlardaki yerini alacak olan Survivor 2017'de ilk kez Ceza oyunu oynanacak.

23.02.2017 11:54

Survivor 2017 yeni bölümde bu akşam ilk kez ceza oyunu oynanacak. Zorluk derecesi giderek artan ve iddialı yarışmacılarıyla izleyenleri ekrana kilitleyen Survivor 2017'de bu akşam ceza oyunu oynanacak. İlk kez oynanacak oyunda Survivor 2017 yarışmacıları bu kez dokunulmazlık yada ödül için değil ellerindeki imkanları kaybetmemek için parkurda mücadele edecek.

SIRAYARIŞMACI ADIOYUN ADEDİGALİBİYETMAĞLUBİYETPUANPERFORMANS
1Adem Kılıççı482288.5193.50.00
2Nagihan Karadere422.5267.5155.00.00
3Turabi Çamkıran290166.5123.50.00
4Damla Can347.5191.5156.00.00
5Hilmicem İntepe474251.5222.50.00
6Ümit Karan300157.5142.50.00
7Anıl Berk Baki507.5264.5243.00.00
8Sema Aydemir352182.0170.00.00
9Mustafa Kemal Kurt288.5143.5145.00.00
10Hakan Hatipoğlu381.5185.5196.00.00
11Funda Alkayış10952.057.00.00
12Merve Aydın292.5137.5155.00.00
13Birsen Bekgöz19590.5104.50.00
14Ramazan Kalyoncu8337.046.00.00
15Yağmur Banda20889.5118.50.00
16Sahra Işık130.556.574.00.00
17Yiğit Dikmen98.542.056.50.00
18Berna Canbeldek48.521.027.50.00
19Elif Şadoğlu118.547.071.50.00
20Nevin Yanıt81.532.549.00.00
21Melih Özkaya4618.028.00.00
22Murat Ceylan336121.5214.50.00
23Marcus145.09.00.00
24Cumali Akgül9432.561.50.00
25Batuhan Buğra Eruygun279.018.00.00
26Nihat Doğan32.510.522.00.00
27Gizem Kurtulan16.55.011.50.00
28Ecem Karaağaç8.52.56.00.00
29Emre Durak10.52.58.00.00
30Berrin İpek Yaşar30.54.026.50.00
31Gamze Aksu30.03.00.00

Survivor 2017'de yarışmacılar bu kez kazanmak için değil kaybetmemek için yarışacak. Survivor 2017'de ilk kez oynananacak olan ceza oyunu büyük bir heyecana sahne olacak. Oyunun sonunda kaybeden takım adada kullandıkları bir şeyi ya da gelecekte kazanılacak bir şeyi oyunun sonunda kaybedecek.

Survivor nefes kesecek yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da ekranlarda olacak. Büyük mücadelede zorlu bir parkur yarışı yaşanacak. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı Survivor 2017 TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil