Survivor 2017'de Erdi'den Bulut'a ilginç sözler!

Yayınlanma Tarihi: 27.03.2017 18:14 | Değiştirme Tarihi: 27.03.2017 23:03

Survivor 2017'de en son gerçekleşen konseye Erdi'nin Bulut için kullandığı ifadeler damga vurdu.

Gün geçtikçe şartların biraz daha ağırlaştığı Survivor'da bir konsey daha gerçekleşti. Dokunulmazlık oyunlarını kaybederek toplamda 4 eleme adayı belirlemesi gereken Gönüllüler Takımı yarışmacıları adaya veda etmesini istedikleri isimleri yazdılar. Sıra Erdi'ye geldiğinde ise izleyenler genç yarışmacının ilginç ifadelerine tanıklık ettiler.

Göz6 yarışmasından tanıdığı Bulut'un sadece bahaneler ürettiğini dile getiren Erdi, "İstanbul'da 'Ben parkurlarda konuşurum' dedin. Burada dut yemiş bülbüle döndün." dedi.

 

"Kasap Hayri ile manav Hüseyin'i mi bekliyordun?"

 

Sözlerine devam eden Erdi, "Geldin buraya 'sakatım' dedin. Oyunlardan kaçtın. 'Burada milli sporcular varmış' dedin. Neyi bekliyordun? Kasap Hayri ile manav Hüseyin'i mi? İstanbul'da konuşmak kolaydı? Hadi konuş! Parkurlar cevapsız sorularla dolu..." ifadelerine yer verdi.

 

Adaya kim veda edecek?

 

Daha önce Erdi ve Berna'nın eleme adayı olduğu Gönüllüler Takımı'nda bu konseyde de Bulut ve Gökhan potaya çıkarıldı. Toplamdaki 4 isimden en az halk desteği alan yarışmacı Survivor 2017'ye ve hayallerine veda edecek.