Survivor 2017'de eleme ne zaman yapılacak? İşte eleme adayı olan isimler...

Survivor 2017'de eleme ne zaman yapılacak? İşte eleme adayı olan isimler...
Yayınlanma Tarihi: 12.04.2017 13:37 | Değiştirme Tarihi: 12.04.2017 13:37

Survivor 2017'de merakla beklenen birleşme partisi gerçekleşti. Peki birleşme haftası nedeniyle elemenin yapılmadığı Survivor 2017'de eleme ne zaman yapılacak?

Survivor 2017'de birleşme partisi gerçekleşti. Birleşme haftası nedeniyle elemenin yapılmadığı Survivor 2017'de eleme sisteminde değişikliğe gidildi. Değişikliğe göre her dokunulmazlık oyunu sonrasında 2 eleme adayı değil 1 eleme adayı çıkarıldı. Buna göre dokunulmazlık oyununu kaybeden takım konseyde yaptığı oylama ile eleme adayı olacak ismi seçti. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan yarışmacı ise eleme adayı çıkarmadı. Gelecek hafta oynanacak olan dokunulmazlık oyunlarında da kullanılacak olan kuralın ardından 4 eleme adayı çıkarılacak ve gelecek hafta salı günü eleme gerçekleşecek.

Survivor 2017'de kim eleme adayı oldu?
Survivor 2017'de birleşme partisinin ardından adalar birleşti ve Gönüllüler takımı Ünlüler takımı ile aynı adaya yerleştiler. Birleşmenin ardından Survivor 2017'de iki dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlık oyununda kazanan takım Ünlüler oldu. Ogeday'ın bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanarak dokunulmaz olduğu konseyde Gönüllüler takımı Berna'yı eleme adayı olarak belirledi.

İkinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan değişmedi. Ünlüler takımının kendilerini koruma altına aldığı Survivor 2017'de Gönüllüler takımında bu kez bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Anıl oldu. Yapılan oylamada ise Gönüllüler takımında ikinci eleme adayı Gökhan oldu. Böylece bu haftanın eleme adayları Berna ile Gökhan oldu.

Eleme ne zaman?
Survivor 2017'de eleme gelecek hafta gerçekleştirilecek. İki dokunulmazlık oyununun daha oynanacağı Survivor 2017'de iki eleme adayı daha çıkarılcak. 4 aday arasında yapılacak olan SMS oylamasına göre en az oyu alan isim Survivor 2017'ye veda edecek...