Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017'de büyük tartışma!

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı'nda dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından sert tartışmalar yaşandı. İşte yaşananların perde arkası...

24.01.2017 12:37

Survivor 2017 gergin başladı. Survivor 2017 Gönüllüler Takımı ilk dokunulmazlık oyununu kaybetti. Kaybedilen oyunun ardından yarışmacılar bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. Bireysel dokunulmazlığın sahibi ise Volkan oldu. Konseyde yapılan oylama ile bir isim, bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi olan Volkan'ın seçimi ile ikinci isim eleme adayı oldu. İlk konseyde eleme potasına Fulya ve Erdi girdi.

Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda da kaybeden taraf olan Gönüllüler Takımı iki isim daha çıkardı. Bu kez bireysel dokunulmazlık sembolünün kazananı Ogeday oldu. Eleme potasına giren isimler ise Berna ve Eser oldu.

Yazılan isimler adada gerginliğe neden oldu!
Survivor Gönüllüler Takımı'nda eleme potasına giren isimler yazılmalarına ve eleme potasına girmelerine tepki gösterdi. Erdi, önyargılı olunduğunu söylerken Gökhan'a meydan okudu. Berna ise Ogeday ile samimiyet tartışmasına girdi.

Zor günlerin yaşanacağı şimdiden belli olan Gönüllüler Takımı'nda dokunulmazlığın kaybedilmesi, gruplaşmanın başlamasına neden oldu.

Survivor 2017'de kim elendi sorusu ne zaman yanıt bulacak?
Survivor 2017'de elenen isim bu akşam konseyde belli olacak. Eser, Fulya, Berna ve Erdi arasında yapılan SMS oylamasının sonucuna göre bir isim adaya veda edecek. Survivor 2017, yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında yerini alacak.

Yorumlar | 0
üye profil