Survivor 2017 burada çekilecek! Heyecan başlıyor...

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2017 14:39 | Değiştirme Tarihi: 03.01.2017 14:39

Survivor 2017 için heyecanlı bekleyiş 21 Ocak Cumartesi günü sona ediyor. Peki Survivor 2017 nerede çekilecek?

Survivor 2017 doğa güzellikleri ile dikkat çeken Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek. Her ne kadar doğa güzellikleri ile dikkat çekse de iş orada yaşamaya gelince oldukça zorlu koşullar ortaya çıkıyor. Survivor 2017 yarışmacıları, yarışmaların yanında bir de zorlu ada şartları ile mücadele edecek.

Yağmurlu hava nedeniyle çok kez sıkıntı yaşayacak olan Survivor 2017 yarışmacılarını Dominik'in gündüz sıcak, gece ise soğuk hava oldukça zorlayacak.

Survivor'a kim katılacak?

Survivor 2017'ye gidecek olan yarışmacı kadrosu belli oldu. 21 Ocak Cumartesi günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Survivor 2017'de oldukça güçlü isimler Survivor olmak için mücadele edecek.

İşte Survivor 2017 ünlüler takımı:

Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Berna Öztürk, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Sedat Kapurtu, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül.

İşte Survivor 2017 Gönüllüler Takımı:

Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Elif Şadoğlu, Eser West, Volkan Çetinkaya, Fulya Şahin, Denisa Gültekin.

Survivor 2017'de gidecek son iki isim ise Göz6 evinden çıkacak. Artık sona gelen Göz6 evinde şampiyon olan bir kız bir de erkek yarışmacı Survivor 2017 hayaline kavuşacak...

Survivor 2017 ile ilgili tüm gelişmeleri acunn.com'dan takip edebilirsiniz.

Türkiye'nin eşsiz yarışma programı Survivor'ın sosyal medya hesaplarının birer takipçisi olarak da Survivor 2017'yi daha yakından takip edebilirsiniz.

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Ayrıca TV8'de yayınlanan yarışma programları, Türkiye - Dünya gündeminde olup bitenler ve daha fazlası için acunn.com'un sosyal medya hesaplarını takip altına alabilirsiniz.

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!