Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2017 bu akşam başlıyor

Büyük gün geldi. Survivor 2017 bu akşam 20:00'da TV8'de!

20.01.2017 14:29

Survivor 2017'de dev mücadele bu akşam saat 20:00'da ekranlara geliyor. İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2017'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesecek. 12 Milli sporcunun da yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda yarışmacılar Survivor 2017'nin şampiyonu olmak için mücadele edecek. Ekranların en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programını TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sitesinden takip edebilirsiniz.

TV8'in sevilen programı Survivor 2017'de iddialı isimler var. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının dev mücadelesine Dominik Cumhuriyeti ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak.

Survivor Ünlüler Takımı:
Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor.

Survivor Gönüllüler Takımı:
Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor.

Survivor 2017 ne zaman başlıyor?
Survivor 2017, bu akşam 20:00'da TV8'de ekranlara geliyor...

Yorumlar | 3
üye profil
nexhat behxheti 2 yıl önce
acun aslinda sizin girisiniz muhtesem tir bi de ac&dc...
ZARA 2 yıl önce
Büyük gün geldi favori yarışmam başlıyor heycanla beklyorum ünleler takmı güçlü gönlülerde fena deyil ilhan mansız güçlü yarışmacı kibi közükyor
SevgiYoga 2 yıl önce
Hiç heyecanlı değiliz Göçmenler yerine Ünlülerin olduğu hiç merak edilebilir değil ünlüler zaten zengin yarışmaya katılmalarıda çok gereksiz... Üzgünüz... :(