Survivor 2017 başlıyor... İşte Gönüllüler takımı

Survivor 2017 için geri sayım başladı. Büyük bir mücadeleye sahne olacak olan Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışacak isimler belli oldu...

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2017 11:59
Değiştirme Tarihi: 04.01.2017 23:42

Survivor 2017 heyecanı TV8 ekranlarında başlıyor. Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor 2017, birbirinden dişli yarışmacılarla izleyenleri ekrana kilitleyecek. Dominik'e gidecek isimler belli oldu. Ünlüler takımı karşısında güçlü bir gönüllüler takımı var.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü ilk bölümüyle 20.00'da ekranlara gelecek. Zorlu mücadele birbirinden hırslı isimlerin yarışına sahne olacak. Survivor olmak için ünlüler takımıyla ve kendileri ile mücadele edecek olan Gönüllüler Takımı'nda sürpriz isimler yer alıyor.

SURVIVOR YARIŞMACILARINI YAKINDAN TANIMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

İşte Survivor 2017 Gönüllüler Takımı:

Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Elif Şadoğlu, Eser West, Volkan Çetinkaya, Fulya Şahin, Denisa Gültekin.

Survivor 2017'ye gidecek son iki isim ise Göz6 evinden çıkacak. Artık sona gelen Göz6 evinde şampiyon olan bir kız bir de erkek yarışmacı Survivor 2017 hayaline kavuşacak...

Survivor 2017 ile ilgili tüm gelişmeleri acunn.com'dan takip edebilirsiniz.

Türkiye'nin eşsiz yarışma programı Survivor'ın sosyal medya hesaplarının birer takipçisi olarak da Survivor 2017'yi daha yakından takip edebilirsiniz.

Survivor Türkiye'nin Facebook sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Twitter sayfasına erişmek için tıklayınız!

Survivor Türkiye'nin Instagram sayfasına erişmek için tıklayınız!

Ayrıca TV8'de yayınlanan yarışma programları, Türkiye - Dünya gündeminde olup bitenler ve daha fazlası için acunn.com'un sosyal medya hesaplarını takip altına alabilirsiniz.

Acunn.com Facebook sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Twitter sayfası için tıklayınız!

Acunn.com Instagram sayfası için tıklayınız!