Çağan Atakan Arslan Survivor 2016 kadrosunda!

Ekranların en zorlu yarışması Survivor'da Ünlüler takımının kadrosuna boksör Çağan Atakan Arslan dahil oldu.

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2016 09:46
Değiştirme Tarihi: 23.01.2016 15:48
Çağan Atakan Arslan Survivor 2016 kadrosunda!

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı Survivor'ın 2016 kadrosuna boksör Çağan Atakan Arslan dahil oldu.

Survivor 2016'da Çağan Atakan Arslan dışında Ünlüler takımında yer alacak isimler şu şekilde: İbrahim Yattara, Ezgi Avcı, Serkan Ercan, Yunus Günçe, Eda Akkaya, Ebru Öztürk, Nagihan Karadere, Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül.

Ekranların en zorlu yarışması Survivor'ın yeni sezonu 7 Şubat Pazar akşamı TV8'de başlıyor.

Çağan Atakan Arslan kimdir?

Avatar lakaplı sporcu Sivaslıdır. Marmara Üniversitesi BESYO ( Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu ) ya parkur rekoru kırarak okul birincisi olarak girdi. Ve eğitimine devam ediyor.

Defile, dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. Basketbolla başladığı spor hayatima 16 yaşında vücut geliştirme ile devam etti ve 17 yaşında tanıştığı dövüş sporları devam etti. 2008′ den itibaren Kickboks ve Muay Thai milli takımlarında ülkesini uluslar arası alanlarda temsil etti.

2011 IFMA Muay Thai dünya şampiyonu olduğunda en büyük başarısını elde etti… 5000 Özbek’in önünde Özbekistan’da Özbek rakibini finalde nakavt ederek tarih yazdı. Büyük erkeklerde bu başarıyı elde eden ilk sporcu oldu. Profesyonel güreşde de önemli bir performans göstererek adından Soldier olarak da söz ettirdi…

Kickboks hayatının en önemli olaylarından birisiyse Glory ile yaptığı anlaşma… 2014’de Glory debut yapan Atakan Arslan ilk maçını Glory 15 İstanbul’da gerçekleştirdi ve Brezilyalı Jonatan Oliveira ile karşılaştı. 3 round sonrasında usta rakibine puanla kaybetti…