Survivor 2016 kim elendi? Survivor adasında neler yaşandı?

Survivor 2016, Survivor sevenleri ekrana kilitledi. İlk bölümden itibaren heyecanın eksik olmadığı yarışmada neler yaşandı hepsi ve fazlası acunn.com'da...

Yayınlanma Tarihi: 29.03.2016 12:35
Değiştirme Tarihi: 29.03.2016 12:35
Survivor 2016 kim elendi? Survivor adasında neler yaşandı?

Survivor 2016 birbirinden heyecanlı bölümlerle sevenlerinde unutulmaz anlar yaşattı. Ödül oyunlarında derbi maçlar gibi son ana kadar heyecan eksik olmazken, dokunulmazlık oyunlarında heyecan kat sayısı daha da arttı.

Survivor da adadan veda edecek olan isimlerin belirlendiği konseyler öncesi elemeye gidecek olan takımın belirlendiği dokunulmazlık oyunları takımlar için büyük önem taşıyor. Rakiplerine karşı sayı avantajını korumak isteyen takımlar dokunulmazlık oyununa daha fazla sarılıyor. Şu ana kadar 3 yarışmacıyla sayısını artıran ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarındaki performansların ardından sayı avantajını kaybetti.

Survivor ünlüler ve gönüllüler de kim elendi hep birlikte bir kez daha hatılayalım. İşte survivor da şu ana kadar kim elendi sorusunun cevabı:

Survivor ünlüler takımında kim elendi?

Survivor ünlüler takımı kaç kez elemeye gitti şu ana kadar kim elendi işte cevabı:

Survivor da ilk veda sağlık sorunları nedeniyle zorunlu olarak gerçekleşti. Buna göre Survivor Serkan sakatlığı nedeniyle adaya ilk veda eden isim oldu. Serkan'ın vedası sonrası dokunulmazlık oyunlarında varlığını gösteremeyen ünlüler takımı 4 kez elemeye gitti ve Ebru Öztürk Eda Akkaya, Seda Tetik, Yağmur Özdemir elendi.

Survivor gönüllüler takımında kim elendi?

Survivor gönüllüler takımı kaç kez elemeye gitti şu ana kadar kim elendi işte cevabı:

Survivor da gönüllüler takımını dokunulmazlık oyununda başarılı olan ekip olarak izledik. Survivor 2016 gönüllüler takımı sadece bir kez dokunulmazlığı kaybederek elemeye gitti. Gidelen elemede de Aylin şallı gönüllüler takımına ve survivor a veda etti.