Survivor 2016 dokunulmazlık oyununda tartışma! Semih neden sinirlendi?

Survivor 2016 dokunulmazlık oyununda oyun heyecanıyla birlikte yarışmacılar arasında tansiyon yükselince tartışma çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 07.03.2016 15:43
Değiştirme Tarihi: 07.03.2016 15:43
Survivor 2016 dokunulmazlık oyununda tartışma! Semih neden sinirlendi?

Tartışma Survivor 2016 da oyun heyecanı ve zorlu ada şartları birleşince kaçınılmaz hale geliyor. Zorlu şartlar altında açlık ile mücadele eden yarışmacılar, birbirleriyle sık sık tartışıyorlar. Bu tartışmalardan biri de Survivor 2016 18. bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında yaşandı. Adada birbirlerine karşı mesafeli olan iki isim Semih ve Nihal, dokunulmazlık oyununda da karşı karşıya geldi.

 

Survivor 2016 Dokunulmazlık oyununda çıkan tartışma görüntüleri için tıklayın


Oyun sırası konusunda yapılan konuşma tartışmaya dönüştü. Nihal'in yanında yer alan isimlerinde karşılık vermesi ile yükselen tansiyon, Acun Ilıcalı'nın da müdahalesi sonucunda dindirildi.


Gönüllülerde sular durulmuyor!


Dokunulmazlık oyunu sırasındaki ikililerin oluşturulmasında çıkan tartışmalar oyun sonrasında da devam etti. Oyun sonrası yarışmacıların görüşlerinin sorulduğu kısımda tartışan gönüllüler, tartışmaları adaya da taşıdı. Tüm yarışmacıların bir araya geldiği anlarda tartışan yarışmacıların Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu'na aldıkları cephe daha da keskinleşti.

 

Survivor 2016 Semih Öztürk: Çoluk çocukla uğraşıyoruz... İzlemek için tıklayın


Gönüllüler adasındaki ayrılığın etkisi oyunlarda da devam ediyor. Gerek yarışacak isimlerin belirlenmesinde gerekse oyundaki diğer seçimlerde büyük tartışmalar oluştu. Bireysel başarıların tartışma sebebi olduğu Survivor 2016'da en büyük tartışmalar Semih ve Nihan arasında geçti.


Dokunulmazlık oyununu kim aldı?


Survivor 2016 dokunulmazlık oyunu yine heyecan dolu anlar yaşattı. Takımların ikili olarak yarıştığı oyunlarda kazanan taraf gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımının sevincine oyun sırasında ikililerin oluşturulması konusunda çıkan tartışma gölge düşürdü.