Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2014 ekrana kilitleyecek

Survivor 2014 ekrana kilitleyecek

Ekranların en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor'da bu yıl yarışacak olan isimler, rekabetin yüksek olacağının habercisi...

26.02.2014 15:12

Ekranların en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor'da bu yıl yarışacak olan isimler, rekabetin yüksek olacağının habercisi...Survivor 2014 yarışmacılarının kim olduğu açıklandıkça yarışmanın hayranlarının da heyecanı arttı. Survivor 2014 yarışmacılarının çoğunluğunun sporcu olması yarışmaya yönelik beklentiyi de artırdı.Survivor 2014'te birbirinden başarılı ve iddialı isimler yer alıyor.

Survivor 2014 takımlar:İşte Survivor 2014 katılanlar... Survivor 2014 kadrosuSurvivor 2014 ünlüler:Serenay Aktaş,Ahmet Dursun,Eda Özerkan,Gökhan Keser,  İsmail Baki,Merve Aydın,Duygu Bal,Tolga Karel.Survivor 2014 gönüllüler:Akın Saatçi,Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı,Berna Sibel Deniz Canbeldek,Ekrem Toraman,Ertunga Gemuhluoğlu,Mert Palavaroğlu,Müge Uzel,Sahra Esra Işık,Turabi Çamkıran,Yiğit Dikmen.Survivor 2014 nerede çekilecek?Survivor, bu yıl Dominik'te çekilecek. Geçtiğimiz yıl Panama'da gerçekleştirilen yarışma için bu yıl Türkiye'de balayı turlarıyla ünlenen Dominik Cumhuriyeti seçildi. Survivor 2014 nerede Dominik Cumhuriyeti nerede?Dominik Cumhuriyeti’nin Avrupa’dan gelen ilk ziyaretçisi Kristof Kolomb 500 yıl önce adaya ilk ayak bastığında, bu kara parçasının güzelliği karşısında büyülenmiş ve Kral Ferdinand ile Kraliçe Isabela’ya şu satırları yazmıştı: “Burası insan gözünün görebileceği en güzel yer”. Bugüne kadar da Kolomb’un bu sözüne itiraz eden çıkmadı. Peki Survivor'ın bu seneki çekimlerinin yapılacağı Dominik nerede? Dominik, kumsalları ve berrak deniziyle ünlü olan Karayipler’in az bilinen egzotik ülkelerinden biri.Nefes kesici güzellikte doğa manzaraları, lezzetli yemekler ve sürekli bir eğlence hali ile karşılaşacağınız Dominik Cumhuriyeti Survivor'a ev sahipliği yapacak. Ülkenin en meşhur yemeklerinden biri de bölgede yetişen özel bir muz. Bu muz pişirildiğinde patates gibi yenebiliyor.Şüphesiz bu muzların nasıl yendiğini program boyunca bolca göreceksiniz.
Yorumlar | 0
üye profil