Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2014 ne zaman başlıyor

Survivor 2014 ne zaman başlıyor

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor bu yıl da ekranlardaki yerini alacak. Peki, Survivor 2014 ne zaman başlayacak?

25.02.2014 09:35

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor bu yıl da ekranlardaki yerini alacak. Peki, Survivor 2014 ne zaman başlayacak?Bu yıl 10 gönüllü ve 8 ünlü yarışmacının kozlarını paylaşacağı 'Survivor 2014 ne zaman başlıyor?' sorusu hayranlarının en merak ettiği soruların başında geliyor. İşte 'Survivor 2014 ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak?' sorusunun cevabı...Survivor 2014 ne zaman başlıyor?Survivor 2014'ün başlama tarihi 2 Mart olarak belirlendi. Geçtiğimiz yıl çekimlerinin Panama'da gerçekleştirildiği yarışma, bu yıl Türkiye'de balayı turları ile adını duyuran Dominik Cumhuriyeti'nde yapılacak.

Survivor 2014Star TV'de yayınlanacak olan yarışma programında izleyenler, bu yıl zorlu bir mücadeleye tanıklık edecek. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olan Survivor'da bu yıl birbirinden iddialı isimler yer alacak. Özellikle hem gönüllüler, hem de ünlüler kadrosundaki sporcu sayısı bu iddiayı kuvvetlendiriyor. Survivor 2014 kimler varSurvivor 2014'de kimler var?Survivor 2014 Gönüllüler Kadrosu; Pilates Eğitmeni Akın Saatçi, Jimnastikçi Berna Canbeldek, Sunucu Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı, Ekrem Toroman, Fitness Eğitmeni Ertunga Gemuhluoğlu, Sunucu ve Tiyatrocu Mert Palavaroğlu, Müge Uzel, Voleybolcu Sahra Esra Işık, Kick boxcu Turabi Çamkıran ve Yiğit Dikmen'den oluşacak.Survivor 2014 Ünlüler Kadrosu; profesyonel futbolcu Serenay Aktaş, milli futbolcu Ahmet Dursun, oyuncu Eda Özerkan, oyuncu ve şarkıcı Gökhan Keser,  Sabit Kanca tiplemesiyle fırtınalar estiren İsmail Baki, milli atlet Merve Aydın, milli voleybolcu  Duygu Bal, oyuncu Tolga Karel'den oluşacak.
Yorumlar | 0
üye profil