Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2014 hangi kanalda olacak?

Survivor 2014 hangi kanalda olacak?

Hayranlarının heyecanla beklediği Survivor, 2 Mart Pazar akşamı başlıyor. Peki, Survivor 2014 hangi kanalda yayınlanacak?

26.02.2014 09:52

Hayranlarının heyecanla beklediği Survivor, 2 Mart Pazar akşamı başlıyor. Peki, Survivor 2014 hangi kanalda yayınlanacak?Ekranların en çok sevilen yarışma programlarından olan Survivor, 2 Mart Pazar akşamı 20:00'da Star TV ekranlarında başlayacak. Dünyanın en zorlu yarışması olan Survivor, bu yıl iddialı yarışmacılarıyla izleyenlerini ekrana kilitleyecek.

Survivor 2014'te kimler yarışacak?Survivor 2014'te birbibirnden iddialı 8 ünlü ve 10 gönüllü yer alacak. İşte sporcu kimliğiyle öne çıkan yarışmacıların yer aldığı Survivor 2014 kadrosu: Survivor 2014 kadrosu  Survivor 2014 kadrosu - ÜnlülerSerenay Aktaş,Ahmet Dursun,Eda Özerkan,Gökhan Keser,  İsmail Baki,Merve Aydın,Duygu Bal,Tolga Karel.Survivor 2014 kadrosu - GönüllülerAkın Saatçi,Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı,Berna Sibel Deniz Canbeldek,Ekrem Toraman,Ertunga Gemuhluoğlu,Mert Palavaroğlu,Müge Uzel,Sahra Esra Işık,Turabi Çamkıran,Yiğit Dikmen.Survivor 2014 nerede çekilecek?Survivor, bu yıl Dominik'te çekilecek. Geçtiğimiz yıl Panama'da gerçekleştirilen yarışma için bu yıl Türkiye'de balayı turlarıyla ünlenen Dominik Cumhuriyeti seçildi. Survivor 2014 hangi kanalda   Dominik Cumhuriyeti nerede?Dominik Cumhuriyeti’nin Avrupa’dan gelen ilk ziyaretçisi Kristof Kolomb 500 yıl önce adaya ilk ayak bastığında, bu kara parçasının güzelliği karşısında büyülenmiş ve Kral Ferdinand ile Kraliçe Isabela’ya şu satırları yazmıştı: “Burası insan gözünün görebileceği en güzel yer”. Bugüne kadar da Kolomb’un bu sözüne itiraz eden çıkmadı.Peki Survivor'ın bu seneki çekimlerinin yapılacağı Dominik nerede? Dominik, kumsalları ve berrak deniziyle ünlü olan Karayipler’in az bilinen egzotik ülkelerinden biri.Nefes kesici güzellikte doğa manzaraları, lezzetli yemekler ve sürekli bir eğlence hali ile karşılaşacağınız Dominik Cumhuriyeti Survivor'a ev sahipliği yapacak. Ülkenin en meşhur yemeklerinden biri de bölgede yetişen özel bir muz. Bu muz pişirildiğinde patates gibi yenebiliyor.Şüphesiz bu muzların nasıl yendiğini program boyunca bolca göreceksiniz.
Yorumlar | 0
üye profil