Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor 2014 Dominik'te çekilecek

Survivor 2014 Dominik'te çekilecek

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor, bu sene Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek. Peki Dominik Cumhuriyeti nerede?

25.02.2014 14:09

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor, bu sene Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek. Peki Dominik Cumhuriyeti nerede?Dünyanın en zorlu yarışması olan Survivor 2014, 10 gönüllü ve 8 ünlü yarışmacının kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Birbirinden iddialı yarışmacılardan oluşan ünlüler ve gönüllülerin yer alacağı Survivor, bu sene Karayipler'in az bilinen egzotik ülkesi Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek.Survivor 2014 nerede?Star TV ekranlarında 2 Mart Pazar akşamı saat 20:00'da başlayacak olanSurvivor, bu yıl Dominik'te çekilecek. Geçtiğimiz yıl Panama'da gerçekleştirilen yarışma için bu yıl Türkiye'de balayı turlarıyla ünlenen Dominik Cumhuriyetiseçildi.

Survivor 2014 dominik CumhuriyetiDominik Cumhuriyeti nerede?Dominik Cumhuriyetinin Avrupa’dan gelen ilk ziyaretçisi Kristof Kolomb 500 yıl önce adaya ilk ayak bastığında, bu kara parçasının güzelliği karşısında büyülenmiş ve Kral Ferdinand ile Kraliçe Isabela’ya şu satırları yazmıştı: “Burası insan gözünün görebileceği en güzel yer”. Bugüne kadar da Kolomb’un bu sözüne itiraz eden çıkmadı.Peki Survivor'ın bu seneki çekimlerinin yapılacağı Dominik nerede? Dominik, kumsalları ve berrak deniziyle ünlü olan Karayipler’in az bilinen egzotik ülkelerinden biri.Nefes kesici güzellikte doğa manzaraları, lezzetli yemekler ve sürekli bir eğlence hali ile karşılaşacağınız Dominik Cumhuriyeti Survivor'a ev sahipliği yapacak. Ülkenin en meşhur yemeklerinden biri de bölgede yetişen özel bir muz. Bu muz pişirildiğinde patates gibi yenebiliyor.Şüphesiz bu muzların nasıl yendiğini program boyunca bolca göreceksiniz.Survivor 2014'de kimler var?Survivor 2014 Gönüllüler Kadrosu; Pilates Eğitmeni Akın Saatçi, Jimnastikçi Berna Canbeldek, Sunucu Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı, Ekrem Toroman, Fitness Eğitmeni Ertunga Gemuhluoğlu, Sunucu ve Tiyatrocu Mert Palavaroğlu, Müge Uzel, Voleybolcu Sahra Esra Işık, Kick boxcu Turabi Çamkıran ve Yiğit Dikmen'den oluşacak. Survivor 2014 kimler varSurvivor 2014 Ünlüler Kadrosu; profesyonel futbolcu Serenay Aktaş, milli futbolcu Ahmet Dursun, oyuncu Eda Özerkan, oyuncu ve şarkıcı Gökhan Keser,  Sabit Kanca tiplemesiyle fırtınalar estiren İsmail Baki, milli atlet Merve Aydın, milli voleybolcu  Duygu Bal, oyuncu Tolga Karel'den oluşacak.
Yorumlar | 0
üye profil