Sürücüye silah çeken kişi yakalandı!

Geçtiğimiz günlerde iddiaya göre, bir kişi İstanbul Pendik'te aracına sürten sürücüye silah çekti. Araçtan inip aracını kontrol eden ve daha sonra arabasına binip olay yerinden ayrılan sürücünün kimliği tespit edildi ve silahlı kişi gözaltına alındı.

Yayınlanma Tarihi: 11.10.2020 17:42
Değiştirme Tarihi: 11.10.2020 17:42
Sürücüye silah çeken kişi yakalandı!

Olay, Pendik Köprüsü'nden Sahil Yolu'na inen caddede geçtiğimiz günlerde meydana geldi. İddialara göre bir sürücü lüks otomobiliyle gittiği sırada başka bir otomobil aracına sürttü. Bu duruma sinirlenen sürücü otomobilinden inerek elindeki silahla aracına sürten sürücüye doğru gitti. Silahlı kişi otomobilini kontrol ettikten sonra aracına binerek ayrıldı. Silahlı kişinin otomobile baktıktan sonra ayrılmasını başka bir sürücü cep telefonu kamerası ile saniye saniye görüntüledi.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipleri, 34 MST plakalı aracın sürücüsü olan silahlı kişinin Mustafa Y. olduğu tespit edildi. Tespitin ardından düzenlenen operasyonda sigorta dergisi çalışanı Mustafa Y. yakalanarak gözaltına alındı. Taşıma ruhsatlı Glock marka tabancasına de el konuldu.

Haber ile ilgili metin girin!.