Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 5 Ocak 2021 Süper Loto çekilişi sonuçları - kazandıran numaralar

Süper Loto çekilişi sonuçları canlı yayında yapılan çekiliş ile belli oldu. Haftada üç kez çekilen Süper Loto’nun son çekilişinde altı bilen olmayınca büyük ikramiye devretmişti. Bu akşam, 5 Ocak Salı günü Süper Loto çekilişinde 26 milyon lirayı kazandıran numaralar canlı yayında belli oldu. İşte Süper Loto çekilişi sonuçları...

Yayınlanma Tarihi: 05.01.2021 21:37
Değiştirme Tarihi: 05.01.2021 21:58
Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 5 Ocak 2021 Süper Loto çekilişi sonuçları - kazandıran numaralar

Süper Loto çekilişi heyecanla bekleniyordu. Geçen hafta altı bilen olmadığı için 26 milyon lirayı aşan ikramiye için bu akşam canlı yayında çekilişi yapıldı. Yeni yılın ikinci Süper Loto çekilişinde devreden büyük ikramiyeyi kazanan oldu mu? İşte 5 Ocak 2021 Süper Loto çekilişi sonuçları detayları…

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Canlı yayında yapılan Süper Loto çekilişinde gecenin kazandıran numaraları şunlar oldu;

Haber ile ilgili metin girin!.

Süper Loto çekilişinde altı bilen olmayınca 26 milyon 934 bin 433 lira 89 kuruş ikramiye Perşembe günü yapılacak çekilişe devretti.

Süper Loto çekilişinde 5 bilen 17 kişi 19 bin 467 lira kırkar kuruş, 4 bilen 918 kişi 560 lira yetmiş beşer kuruş, 3 bilen 21 bin 865 kişi 28 lira elli beşer kuruş ve 2 bilen 206 bin 907 kişi ise 3 lira on beşer kuruş ikramiye alacak.

5 OCAK 2021 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI SORGULA

DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE MİKTARI

Haber ile ilgili metin girin!.

SÜPER LOTO NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ne kadar kazanabilirsin?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.