Süper Loto çekilişi sonuçları 10 Ocak 2021 | Süper Loto çekilişi saat kaçta?

Sisal Şans tarafından yeniden düzenlenen Süper Loto artık haftada üç kez düzenleniyor. Süper Loto çekilişinde 60 sayı arasından çekilen altı sayıyı doğru tahmin eden büyük ikramiyeyi kazanıyor. Son çekilişte 6 bilen olmadığı için 27 milyon 798 bin lira devretmişti. Peki, Süper Loto çekilişi saat kaçta? 10 Ocak 2021 Süper Loto çekilişi sonuçları detayları ile haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2021 19:03
Değiştirme Tarihi: 10.01.2021 19:39
Süper Loto çekilişi sonuçları 10 Ocak 2021 | Süper Loto çekilişi saat kaçta?

Süper Loto çekilişi sonuçları heyecanla bekleniyor. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada üç gün canlı yayında çekilişi yapılan Süper Loto’da bu akşamki ikramiyeyi kazanan çıkacak mı merak ediliyor. Peki, Süper Loto çekilişi saat kaçta yapılıyor? İşte 10 Ocak 2021 Süper Loto çekilişine dair merak edilenler, Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Sisal Şans tarafından organize edilen Süper Loto çekilişi, her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri aşağıdaki canlı yayın linkinden izleyebileceğiniz şekilde saat 21.30’da çekilişi yapılıyor.

Süper Loto çekilişi canlı izle

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 10 OCAK 2021

Canlı yayında yapılan çekiliş ile bu akşamın kazandıran sayıları belirlenecek. Daha sonra aşağıdaki link üzerinden detaylı olarak inceleyebileceğiniz Süper Loto çekilişi sonuçları yayınlanacak.

Süper Loto çekilişi sonuçları sorgula

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.