Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Süper Final'de Favori Kim?

Süper Final'de Favori Kim?

Süper Final'in 2. haftasında Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı deplasmanda mağlup etmesinin ardından şampiyonluk yarışı iyice kızıştı. Peki spor camiasının önde gelen isimleri son durumu nasıl yorumladı?

24.04.2012 10:37

Süper Final'in 2. haftasında Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı deplasmanda mağlup etmesinin ardından şampiyonluk yarışı iyice kızıştı. Peki spor camiasının önde gelen isimleri son durumu nasıl yorumladı?Otoriteler ilk kez uygulanan ve nefes kesen Süper Final'i ve devlerin şampiyonluk yarışını değerlendirdi.Arda Turan (Atletico Madrid)Tarihte görülmedi! 'Öyle görünüyor ki gelmiş geçmiş en önemli şampiyonluk mücadelesi yaşanıyor. G.Saray ve F.Bahçe puan kaybetmeden son haftaya gelirse Kadıköy'de olağanüstü bir derbi olur. G.Saray'ın Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki karnesine bakarsak pek kolay olmayacak ancak sonuçta derbilerin havası bambaşkadır. Her şey mümkün!'Rıdvan Dilmen (NVT Spor- %100 Futbol)İkisi de şimdiden şampiyon 'Lig yeni başlıyor. G.Saray, Trabzon'a gidiyor. F.Bahçe, içerde Beşiktaş'la oynuyor. Son maça kalabilir. Son maçtan önce de G.Saray şampiyon olabilir. Bu ligin adaletli tarafı; 1-2 belli. G.Saray, 36 maçta oynadığı oyunla şampiyonluğu hak etmiştir. F.Bahçe iniş çıkış göstermesine rağmen dik duruşuyla, kavgasıyla gürültüsüyle, onuruyla, birlikteliğiyle, taraftarıyla müthiş yıl geçiriyor. F.Bahçe de şampiyonluğu hak etti.'Mehmet Demirkol (NTV Spor- Spor Servisi)Hala G.Saray favori 'Yenildi ama hala G.Saray favori. Oynadığı futbol ve takım kalitesi ile G.Saray çok daha avantajlı. F.Bahçe maçı kaybetse normal olacaktı. Ancak F.Bahçe büyük risk aldı, Kadıköy'de son maçta kaybederse büyük dert olur. Aslında Mehmet Ali Aydınlar kazandı. Hepimiz gerçekten çok itiraz ettik, hala da itiraz ediyoruz. Ben yerinde olsam şöyle sırt üstü uzanır 'Hani konuşuyordunuz, şimdi ne oldu?' diye sorarım.'

Haber ile ilgili metin girin!.Alaattin Metin (AKŞAM Yazarı)17'de 16 yaptı 4'te 4 de yapabilir Geçen sene 17'de 16 yapan F.Bahçe bu sene niye 4'te 4 yapmasın. Yeter ki yol kesme olmasın. Futbolcuların hepsi hem lig hem kupa şampiyonluğuna yürekten inanmışlar. Aykut Kocaman'ın bütün planları Süper Final'di. Takımı bu seriye şartlandırmıştı. Sow'un sakatlığı çok önemli ama onun boşluğunu dolduracak Semih var. Şimdi sıra onda. Patlama yapabilir. G.Saray galibiyeti ile büyük moral kazanan futbolcular iki şampiyonluğa da inanıyor. Bu hafta çok şey olabilir. Özellikle Trabzon-G.Saray maçı ligin gidişini değiştirebilir. Ama direksiyon F.Bahçe'nin elinde. Kendi göbeğini kendisi kesmek zorunda. Haber ile ilgili metin girin!.Turgay Şeren (AKŞAM Yazarı)Son maça kalabilir Şu anda G.Saray 2 puan önde. 2 puan deyip geçmeyin. Süper Final Şampiyonluk Grubu'nun son maçı F.Bahçe Stadı'nda. O güne kadar G.Saray da F.Bahçe de puan kaybederler mi? Pek ihtimal vermiyorum. İkisi de işi sıkı tutacak. Eğer son F.Bahçe-G.Saray maçına kadar her iki takım futbolun azizliğine uğrayıp puan kaybetmezlerse o karşılaşmanın galibi şampiyonu ilan edecekse, F.Bahçe arkasına taraftarını alarak şampiyonluğu kutlayabilir.
Yorumlar | 0
üye profil