Sultanbeyli'de sabaha karşı cinayet! Çocuk canını zor kurtardı!

İstanbul Sultanbeyli'de meydana gelen olayda, Adnan Soysal isimli kişi, eşini ve 16 yaşındaki çocuğunu odaya kilitledi. 16 yaşındaki çocuk evden kaçarak canını kurtarırken, annesi babası tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 07.01.2021 09:58
Değiştirme Tarihi: 07.01.2021 09:58
Sultanbeyli'de sabaha karşı cinayet! Çocuk canını zor kurtardı!

Saat 04.30 sıralarında yaşanan olayda, Adnan ve Hatice Soysal çifti henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma sonucu Adnan Soysal karısı Hatice Soysal ve 16 yaşındaki oğlunu odaya kilitleyerek tehdit etmeye başladı. Çiftin oğlu yaşanan arbedede fırsatını bularak dışarı kaçmayı başardı. Dışarı çıkan çocuk hemen polisi aradı. Olay yerine gelen ekipler, itfaiyeye haber vererek eve girmeyi başardı. İçeride ise Adnan Soysal'ı karısı Hatice Soysal'ı bıçakladıktan sonra kendi bileklerini de kesmiş halde buldu. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Hatice Soysal'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. 

ANNENİN FERYADI 

Olay yerine gelen Hatice Soysal'ın annesi ise fenalık geçirdi. Ayakta durmakta zorlanan yaşlı kadını sağlık ekipleri yaptıkları müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırdı. 

Haber ile ilgili metin girin!.(DHA)