Sular ne zaman gelecek? İşte İstanbul'da 13 saat su kesintisi yaşanacak ilçeler

Sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı, İSKİ tarafından İstanbul'un birçok ilçesinde 13 saatlik su kesintisinin başlamasının ardından vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Ömerli İçme Suyu Arıtma Tesislerinde yeni inşa edilen depoların devreye alınması maksadıyla, İSKİ tarafından İstanbul'un birçok ilçesinde bugün 13 saat su kesintisi yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte İstanbul'da 13 saat su kesintisi yaşanacak ilçeler.

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2021 10:44
Değiştirme Tarihi: 01.06.2021 10:44
Sular ne zaman gelecek? İşte İstanbul'da 13 saat su kesintisi yaşanacak ilçeler

İstanbul'un birçok ilçesinde su kesintisinin başlamasının ardından birçok vatandaş 'sular ne zaman gelecek?' sorusunun yanıtını internet üzerinden araştırmaya başladı. İSKİ su kesintisi yaşanacağı bilgisini önceki günlerde duyurmuş ve kesintinin yaşanacağı ilçeleri açıklamıştı. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte İstanbul'da 13 saat su kesintisi yaşanacak ilçeler.

İSKİ su kesintisi, kurum tarafından yapılan açıklama ile duyurulmuştu. Ömerli İçme Suyu Arıtma Tesislerinde yeni inşa edilen depoların devreye alınması maksadıyla; 1 Haziran 2021 Salı günü 09.00 ile 22.00 saatleri arasında 13 saat süreyle birçok ilçede su kesintisi yaşanacak.

İşte su kesintisi yaşanacak olan ilçeler;

Sultanbeyli, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Adalar ve Ümraniye ilçelerinin tamamı ve  Sancaktepe ve Üsküdar İlçelerinde; Ferah, K.Çamlıca, Kısıklı, Kirazlıtepe, Burhaniye, Mehmet Akif Ersoy, Yavuztürk, Küplüce, Kuleli, Bahçelievler, Güzeltepe, Kandilli, Abdurrahmangazi, Osmangazi, Veysel Karani, Akpınar, Fatih ve Eyüp Sultan Mahallelerine su verilemeyeceği ifade edildi.