Sular ne zaman gelecek? 3 Ağustos İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı, İstanbul'da meydana gelen su kesintilerinin ardından internet üzerinden sorgulanmaya başladı. İstanbul'da Şişli, Sarıyer, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt ve Bakırköy ilçelerinde hatlardaki arıza nedeniyle su kesintisi yaşandı. Bu semtlerde oturan vatandaşlar suların ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte 3 Ağustos İSKİ su kesintisi açıklaması.

Yayınlanma Tarihi: 03.08.2021 14:54
Değiştirme Tarihi: 03.08.2021 14:54
Sular ne zaman gelecek? 3 Ağustos İSKİ su kesintisi

İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı, oturdukları semtlerde su kesintisi yaşayan binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. İstanbul'da Şişli, Sarıyer, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt ve Bakırköy ilçelerinde hatlardaki arıza nedeniyle su kesintisi yaşandı. Ekipler, arılaları gidermek için çalışma başlattı. Konuyla ilgili olarak İSKİ tarafından su kesintisi açıklaması geldi. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte 3 Ağustos İSKİ su kesintisi açıklaması.

İSKİ'DEN SU KESİNTİSİ AÇIKLAMASI

İSKİ'den su kesintilerine ilişkin yapılan açıklamada, "Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintileri ile birlikte, İstanbul’da da bazı bölgelerde kesintiler olmakta, bunun sonucunda da su arzında aksamalar meydana gelmektedir. İdaremizden kaynaklanmayan bahse konu su kesintilerinin detaylı bilgilerine https://www.iski.istanbul/web/tr-TR/ariza-kesinti adresinden ulaşılabilir." denildi.