Sular ne zaman gelecek? 1 Haziran İSKİ tarafından su kesintisi yaşanacak ilçeler

Sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı, İSKİ tarafından yapılan 13 saatlik su kesintisi açıklamasının ardından sorgulanmaya başladı. 1 Haziran Salı günü yapılacak olan su kesintisinin hangi ilçelerde yapılacağı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte İstanbul'da 13 saat su kesintisi yaşanacak ilçeler

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 11:40
Değiştirme Tarihi: 31.05.2021 11:40
Sular ne zaman gelecek? 1 Haziran İSKİ tarafından su kesintisi yaşanacak ilçeler

Sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı, İSKİ tarafından yapılan açıklama sonrasında birçok vatandaşın merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. İSKİ su kesintisi, önceki gün kurum tarafından yapılan açıklama ile duyurulmuştu. Ömerli İçme Suyu Arıtma Tesislerinde yeni inşa edilen depoların devreye alınması maksadıyla; 1 Haziran 2021 Salı günü 09.00 ile 22.00 saatleri arasında 13 saat süreyle birçok ilçede su kesintisi yaşanacak. İşte su kesintisi yaşanacak olan ilçeler.

Sultanbeyli, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Adalar ve Ümraniye ilçelerinin tamamı ve  Sancaktepe ve Üsküdar İlçelerinde; Ferah, K.Çamlıca, Kısıklı, Kirazlıtepe, Burhaniye, Mehmet Akif Ersoy, Yavuztürk, Küplüce, Kuleli, Bahçelievler, Güzeltepe, Kandilli, Abdurrahmangazi, Osmangazi, Veysel Karani, Akpınar, Fatih ve Eyüp Sultan Mahallelerine su verilemeyeceği ifade edildi.