Şubat ayı nakdi ücret desteği ne zaman hangi gün yatacak?

Şubat ayı nakdi ücret desteği ödemelerinin ne zaman hesaplara yatırılacağını merak eden vatandaşlar, internet üzerinden tarih araştırması yapmaya devam ediyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ocak ayı nakdi ücret desteği ödemelerinin 9 şubatta yapılacağını duyurmuştu. Şubat ayı ödemeleri için henüz bir açıklama yapılmadı. Peki, Şubat ayı nakdi ücret desteği ne zaman hangi gün yatacak?

Yayınlanma Tarihi: 08.03.2021 14:18
Değiştirme Tarihi: 08.03.2021 14:18
Şubat ayı nakdi ücret desteği ne zaman hangi gün yatacak?

Şubat ayı nakdi ücret desteği ne zaman hangi gün yatacak? Sorusunun yanıtı, birçok vatandaşın merak edip araştırdığı konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Peki, Şubat ayı nakdi ücret desteği ne zaman hangi gün yatacak?

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ NE ZAMAN YATACAK? 

Nakdi ücret desteği her ayın 8'inde hesaplara yatıyor. Bu ayki ödemeler ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ocak ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin 9 Şubat’ta yapılacağını duyurmuştu.

Ödemelerin banka hesapları üzerinden yapılacağını anımsatan Bakan Selçuk, sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanların ödemelerinin ise PTT aracılığıyla gerçekleştirileceğini hatırlatmıştı.

NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ NE ZAMAN BİTECEK? 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz haftalardaki Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada; ‘Kısa çalışma ödeneğini şubat ayının sonuna, nakdi ücret desteğinin süresini ise 17 Mart tarihine kadar uzattık.’ dedi.