Avukatları gizlice görüştü!

Suarez için bomba bir transfer iddiası ortaya atıldı

Yayınlanma Tarihi: 27.06.2014 16:16
Değiştirme Tarihi: 27.06.2014 18:41
Avukatları gizlice görüştü!

İspanya'da bir radyonun iddiasına göre FIFA'dan tarihi bir ceza alan Luis Suarez'in avukatı Alejandro Balbi ve menajeri Pare Guardiola Barcelona'da Liverpoollu yetkililerle görüştü. İngiliz devinin yalanladığı haber spor dünyasında büyük yankı buldu. Yine iddialara göre Suarez'in Liverpool'la olan sözleşmesinde Barcelona ve ya Real Madrid'e 65 milyon pound gibi bir bonservis karşılığı gitmesini sağlayan özel bir madde var.

Suarez FIFA'nın cezası sonrasında ilk maçına 1 Kasım'da çıkabilecek.

Ada'nın gündemi saurez
Bugunkü İngiliz gazetelerinin ortak spor manşeti Suarez...

Uruguaylı oyuncunun İtalya maçında Chiellini'yi ısırmasının ardından 9 milli maç ve 4 ay futboldan men cezası alan golcü oyuncu, kendisini satmaya hazırlanan Liverpool'u da zor durumda bıraktı. Barcelona ile masaya oturacak olan İngiliz ekibi FIFA'ya başvurarak cezanın indirilmesi için çaba gösterecek.

İngiltere'nin The Times Gazetesi Liverpool Kulübünün FIFA'yı mahkemeye vermeyi planladığına dikkat çekti.

Liverpool'un Uruguay Futbol Federasyonu gibi FIFA'ya karşı hukuk savaşı vermeye hazırlandığını yazan The Times, Liverpool ve Uruguay forvet oyuncusunun utanç içinde dün akşam Montevideo'ya uçmak için Dünya Kupası'nı terkettiğini de yazdı.

Liverpool Kulübü'nün Suarez'in cezasının dört aylık küresel bir yasağa uzatılmasına çok kızdığını belirten İngiliz gazetesi, Uruguay Futbol Federasyonu Başkanı Wilmar Valez'in ise "Sanki Uruguay Dünya Kupası'ndan atıldı, böyle bir algı var" sözlerine değindi.

Daily Mirror gazetesi ise "Toplumdan Dışarı Atılan Kişi" manşetli haberinde Suarez'in Dünya Futbolundan dört ay men cezası alırken , Uruguay Milli Takımının kaldığı otelden atıldığını vurguladı. (Şampiy10)
Etiketler: suarez - ingiltere - transfer - spor