Stomp'a bilet kazanma fırsatı

Stomp'a bilet kazanma fırsatı
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 11:59 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 16:42

Değişik aletleri müzik enstrümanı olarak kullanan Stomp'a bilet kazanma şansını kaçırmayın

Değişik aletleri müzik enstrümanı olarak kullanan Stomp, yarıyıl tatili boyunca Türkiye'de... Acunn.com da sizlere bu gösteriyi ücretsiz izleme şansını sunuyor. Stomp 07, 08 ve 09 Şubat tarihlerinde Ankara'da sahneye çıkıyor. 

Bilet kazanmak için yapmanız gereken tek şey şu andan itibaren acunn.com'a üyelik girişinizi yapıp, web sitemizde gezerek sitede sadece o anda size gözükecek bannerları bulmak. Bannera ilk tıklayan kullanıcı ödüllerden birisini yakalama şansını elde edecek.

Stomp, gösterilerinde müzik, dans, tiyatro ve koreografiyi bir arada kullanılıyor. Müzisyenler, günlük hayatta kullanılan varil, süpürge, kibrit çöpü, şişe, tükenmez kalem gibi birbirinden farklı objeyi gösterilerinin bir parçası haline getiriyor. Bu gösteride diyalog yok, sadece ritm konuşuyor.

Stomp'un geçmişi 1991 yılına, İngiltere'nin Brighton kentinin sokaklarına uzanıyor. Grubun kurucuları Luke Cresswell ve Steve McNicolas... Stomp üyelerinin hiçbiri perküsyon dışında bir profesyonel enstrüman çalmıyor; ama farklı objelerden çıkan sesleri büyük ustalıkla ritme dönüştürebiliyorlar.

İŞTE KARŞINIZA ÇIKTIĞINDA TIKLAMANIZ GEREKEN GÖRSEL

Haber ile ilgili metin girin!.
 
Not: Hangi seansa bilet kazandığınızın bilgisi sisteme üye olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.


 

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.