Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Star'da Yaz Ekranı

Star'da Yaz Ekranı

Star’ın yaz ekranı sürprizlerle dolu. Herkese hitap eden yarışmalar, dizi ve TV’de ilk kez ekrana gelecek filmler ile Yeşilçam’ın klasiklerini bu yaz Star’da.

30.06.2013 16:15

Star’ın yaz ekranı sürprizlerle dolu. Herkese hitap eden yarışmalar, dizi ve TV’de ilk kez ekrana gelecek filmler ile Yeşilçam’ın klasiklerini bu yaz Star’da.İşte Star’ın yaz sürprizleri...Başrollerini Gizem Karaca, Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı ‘Benim Hala Umudum Var’ 1 Temmuz Pazartesi başlayacak.

Haber ile ilgili metin girin!.“Çılgın Teyzeler”, “Çocuk Oyuncağı” ve “Yap Bakalım” yaz sezonunda izleyiciye hem eğlence hem de ödül vaad edecek. Yaşlıların gençlerden intikamı “Baston Takımı” ise çok güldürecek. Haber ile ilgili metin girin!.Star’da sinema şöleni yaz boyunca devam edecek. Sinemaya damgasını vurmuş, Hollywood’un hasılat rekorları kıran en önemli yapımları, romantik komediler, bilim-kurgu sinemasının en seçkin örnekleri bu yaz Star’da ekrana gelecek. Türk sinemasının klasikleri ve son dönemin en dikkat çekici filmleri de yazın Star’da izlenebilecek. Haber ile ilgili metin girin!.TÜRK SİNEMASININ KLASİKLERİİzlemeye doyamadığınız Türk sineması klasiklerinden Şekerpare, Süt Kardeşler, Gülen Gözler, Şabanoğlu Şaban ve altı filmden oluşan Hababam Sınıfı serisi, daha canlı, daha renkli ve daha net olarak yaz sezonunda ekrana gelecek.
Yorumlar | 0
üye profil