Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Spor ve İş Dünyası Omurilik Felçlileri İçin Buluştu!

Spor ve İş Dünyası Omurilik Felçlileri İçin Buluştu!

Fulya Terim önderliğinde düzenlediği "Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası Gecesi", spor, sanat ve iş dünyasından pek çok ünlü ismi bir araya getirdi.

28.02.2013 13:38

Fulya Terim önderliğinde düzenlediği "Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası Gecesi", spor, sanat ve iş dünyasından pek çok ünlü ismi bir araya getirdi.Burcu Esmersoy ve Ceyhun Yılmaz’ın sunduğu gece; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği telgrafların okunmasıyla başladı. Okunan telgrafların ardından Burcu Esmersoy, Akülü Tekerlekli sandalyeye kavuşmuş olan küçük bir engellinin mektubunu davetlilerle paylaştı. Mektubu okurken Burcu Esmersoy’un sesinin titremesi davetlilere duygulu anlar yaşattı. Ceyhun Yılmaz, ENBE Orkestrasının performansı sırasında konuklarla beraber harmandalı oynadı.Gecenin açılış konuşmasını yapan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Ramazan Baş; ‘Fulya Terim ile haftalardır büyük bir özveriyle çalışıyoruz amacımız bir noktada da mimari engelleri kaldırmak olacak’ dedi. Baş konuşmasını şimdiye kadar bu gece kapsamında toplam 800 adet bağış yapıldı diyerek devam etti. Konuşması sırasında ‘az evvel Sn. Ebru Gündeş’den aldığım bilgiyle Değerli eşi Reza Zarrab’ın 900 adet daha bağış yapacağını belirtti. Bu haber bizim için gecenin en mutlu haberi oldu dedi’.Teşekkür konuşması için küçük engelli Fatma Demir’le sahneye çıkan Fulya terim ise; herkesin özgürlüğüne kavuşmasını diliyorum ve beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma başta ailem olmak üzere beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum dedi.Gecede konuşma yapan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, sahneye çıkarak: bu güzel gecede iyi insanlara bir dünya iyi insan demek istiyorum. Yapılan konuşmalar beni çok duygulandırdı. Bu güzel geceye katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Derneği yürekten kutluyorum bu çalışmalar için. Ramazan bey iki önemli hususiyeti taşıyor. Mütevazi ve samimi. Tekerlekli sandalyede olmasına rağmen ayakları üzerinde duran birçok kişiden daha hızlı koşuyor. Bu güzel projeler binlerce kardeşimize umut oluyor. Başkanı yürekten kutluyorum. Sanat spor ve iş dünyanızın değerleriyle birliktesiniz. Asla yalnız değilsiniz.Tüm STK temsilcilerine buradan şükranlarımı iletiyorum. İhtiyaç sahipleri adına tüm konuklara teşekkür etti vali mutlu...Özellikle Fulya Terim’i tebrik etti.BKM Mutfak oyuncularının sahnelediği skeç, salonda kahkahalara neden oldu. Gecede sahne alan Ziynet Sali şarkılarıyla konuklara hareketli dakikalar yaşattı. TOFD Başkanı Ramazan Baş 1 tane akülü tekerlekli sandalye’nin 2.400 TL olduğunu belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.Kampanyaya akülü tekerlekli sandalye  desteği  verenler:Fulya & Fatih TerimÜnal AysalEbru Gündeş – Reza ZarrabMehmet  Topal – Selda TopalCeyhun YılmazUmut OranBurcu EsmersoyGS Spor Kulübü futbolcularıTrabzonspor KulübüFenerbahçe Spor KulübüÖmer SabancıSelçuk YöntemŞahan GökbakarSibel & Hasan ŞaşNazlı ÖztarhanAbdürrahim AlbayrakAbiş HopikoğluAli KırcaEsra CeyhanRezzan EpözdemirTurgay İlterEmir Sarıgül (Erzincan’ın  ihtiyacı olan toplam 17 adet akülü tekerlekli sandalye bağışladı)Medyatava
Yorumlar | 0
üye profil