Sözleriyle kahkahaya boğdu

Sözleriyle kahkahaya boğdu

Yetenek Sizsiniz Türkiye finalinde sahneye çıkan Orkhan Azizov ve Dikiy Kafkas Dans, şovlarıyla beğeni aldı. Minik Orkhan'ın konuşması ise herkesi güldürdü.

TV8'in sevilen yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye'de sahneye grubu ile birlikte çıkan minik Orkhan, sözleri ile kahkahaya boğdu. Performansının ardından mikrofonu eline alan Orkhan Azizov'un dans hocası olmadan kendini eğittiğini söylediği anlardaki sözleri jüri üyelerini de güldürdü. Sözlerine 'Efendim sizler de biliyorsunuz ki' başlayan ve tekrarlayan Orkhan stüdyoda eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye finaline kalan Orkhan Azizov ve Dikiy Kafkas Dans ekibi final performansları ile yüzde 56 olumlu oy aldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye şampiyonu: Hayatın Ritmini Yakala
Birbirinden yetenekli ve iddialı isimlerin yer aldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016 şampiyonu belli oldu. Seyirci oyları ile finale kadar yükselen yarışmacılar arasından aldıkları SMS oyları ile şampiyon olan takım Hayatın Ritmini Yakala oldu.

Ali Taran, Seda Bakan ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğini üstlendikleri yarışmayı SMS oylarına göre kazanan Hayatın Ritmini Yakala grubu oldu.

Görüntülenme : 210 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 14:23:18

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin