Sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı! Gökçen Ocak yine saldırıya uğradı...

Eşinin amcası Fuat Ocak tarafından şiddet, tehdit ve tacize uğradığını belirten ve sosyal medyayı adeta ayağa kaldıran Gökçen Ocak, yine saldırıya uğradığını açıkladı. Daha önceden de sosyal medyadan yardım isteyen genç kadın, yeniden yardım çağrısında bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 12:02
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 12:02
Sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı! Gökçen Ocak yine saldırıya uğradı...

Geçtiğimiz aylarda eşinin amcası Fuat Ocak tarafından tehdit ve taciz edilen Gökçen Ocak isimli genç kadın, sosyal medya hesabı üzerinden yardım çığlığında bulunmuştu. Genç kadın dün gece tekrar saldırıya uğrayarak açıklamada bulundu.

İstanbul Maltepe’de yaşayan Gökçen Ocak, eşinin amcası Fuat Ocak tarafından aylardır tehdit ve tacizlere maruz kaldıklarını öne sürerek sosyal medyadan yardım çağrısında bulunmuştu. Yaşadığı korkunç olayları anlatan Ocak yaptığı paylaşımla yetkililerden yardım istemiş, genç kadının paylaşımı sonrası Twitter'da #FuatOcakTutuklansın hashtagi gündem olmuştu.

ÖNÜ KESİLDİ, SALDIRIYA UĞRADI

Gökçen Ocak, dün gece yine saldırıya uğradığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden 1 haftadır aldığı tehditleri ve yaşadıklarını anlatan Ocak, dün akşam ise fiziki saldırıya uğradı.

Fuat Ocak ve eşi tarafından yolunun kesildiğini belirten Ocak, yaşadığı dehşeti paylaşırken "Bizi öldürmeye yemin ettiler. Ölmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yaşadığı korkunç anları ve sonrasındaki görüntüleri paylaşan Ocak, şu ifadelere yer verdi;

"Can tehlikem var kapımın önünde polis olmasına rağmen saldırdılar eşimin benim kaynımın hepimizin yüzü gözü kan içinde bu gece bizi öldürmeye yemin ettiler.

Annemlerin evine giderken yolun Fuat ocak ve karısı tarafından kesildi üzerimize saldırdılar kapıda 2 polis olmasına rağmen korkusuzca sardırdılar 1 aydır burada can güvenliğim yok diyorum!

Haber ile ilgili metin girin!.

Eşimin kardeşinin kafasına tüple vurdular TÜPLE! Bu gece sağ çıkamıcam çok korkuyorum.

Neden bu kadar yapılan suçun cezası yok? Bu insanlar bundan güç alıyor korkmuyorlar ama ben korkuyorum! Dün 5 yaşındaki kızımın yanında beni dövdüklerinde sadece yapma nolur kızım görüyor diye yalvarabildim."

(Mynet)