Sosyal medyadan tanıştığı kızın evinde dehşeti yaşadı

Samsun'da bir kişi sosyal medyadan tanıştığı kızın kendisine kaçması sonrasında adeta dehşeti yaşadı. Tanıştığı kızın kendisine kaçmasının ardından bir süre sonra kızın evine giden kişi, kızın ailesi tarafından beyzbol sopasıyla dövülüp hastanelik edildi.

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 15:30
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 15:30
Sosyal medyadan tanıştığı kızın evinde dehşeti yaşadı

Olay, Samsun'un İkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İzmir'de yaşayan 29 yaşındaki G.D., Samsun'da yaşayan ve sosyal medyadan tanışıp arkadaş olduğu 24 yaşındaki M.K. adlı genç kızın İzmir'e yanına kaçması üzerine kızın ailesi ile bağlantıya geçti. Kız tarafı G.D.'ye birlikte Samsun'a gelip konuşmalarını istediler.

15 KİŞİNİN SALDIRISINA UĞRADI

Bu sabah kendisine kaçan M.K. adlı genç kız ile birlikte Samsun'a gelen G.D. kızın baba evinde saldırıya uğradı. Beyzbol sopası ile kendisine 15 kişinin saldırdığını söyleyen G.D. evden kaçarak canını kurtardı. Kanlar içinde kalan ve yürüyerek kendi imkanları ile Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden G.D. hastanede tedavi altına alındı. G.D., " Sosyal medya aracılığıyla M.K ile tanışıp arkadaş olduk. Kız benim yanıma İzmir'e kaçtı. Ailesi konuşmak için bize Samsun'a çağırdı. Birlikte bu sabah geldik. Samsun'a geldikten bir saat sonra kızın baba evinde yaklaşık 15 kişi bezbol sopaları ile bana saldırdı. Şikayetçiyim" dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

Etiketler: samsun - sosyal medya - dayak